Kurtlar Vadisi'nin Güllüsü olarak bilinen Erhan'ın son hali görenleri şaşkınlığa uğrattı

Kurtlar Vadisi'nde canlandırdığı Güllü Erhan' karakteri ile adını duyuran Erhan Ufak'ın son paylaştığı fotoğraf takipçilerini şaşırttı. Yaşlandığı gözlenen Güllü Erhan'ın fotoğrafına "Yaşlanmışsın be güllü abim" şeklinde yorumlar yapıldı.

Bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisinde Güllü Erhan karakterine hayat veren oyuncu Erhan Ufak, şimdilerde sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla gündemde...

"YAŞLANMIŞSIN BE GÜLLÜ ABİM"

Uzun süredir ekranlardan uzak olmasına rağmen Kurtlar Vadisi tutkunları tarafından hala takip edilen Güllü Erhan yani Erhan Ufak'ın paylaştığı son fotoğrafta bir hayli değiştiği gözlendi. Oyuncunun kısa sürede çok sayıda beğeni alan fotoğrafına "Yaşlanmışsın be Güllü abim" şeklinde yorumlar yapıldı.

Ufak, paylaştığı fotoğrafa "Ve insan kalbinde; duası kadar yaşatırmış, sevdiklerini..." notunu düştü.

ERHAN UFAK KİMDİR?

5 Mayıs 1978, Elazığ doğumlu olan Erhan Ufak 43 yaşındadır. 2006 senesinde yayınlanan Kurtlar Vadisi Irak ve 2017'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Vatan filmlerinde "Erhan Ufuk" rolünü oynadı. Aynı zamanda 2003–2005 yılları arasında yayınlanan Kurtlar Vadisi, 2007'de yayınlanan Kurtlar Vadisi Terör ve 2007–2016 yılları arasında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol aldı. 2015'te Süreyya Kul ile evlenen Erhan Ufak 2016'da Mehmet Can'ı, 2018'de Miray'ı kucağına aldı.

- Ankara Haber 06 Son dakika haberleri, Yaşam bölümünde yayınlandı
https://www.sondakika06.com/foto/8970717/kurtlar-vadisinin-gullusu-olarak-bilinen-erhanin-son-hali-gorenleri-saskinliga-ugratti