16 Nisan 2022’de Güney Kore’de kapalı bir spor salonunda hangisi insan eli ile fırlatıldıktan sonra havada yaklaşık 77 metre yol aldıktan sonra Guinness Dünya Rekorlarına girmiştir?

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasının 5 Ağustos 2022 Cuma günü ekranlara gelen bölümünde sorulan sorunun cevabı izleyiciler tarafından son derece merak edildi. Bir çok izleyici Kim Milyoner olmak ister sorusunun cevabını internette araştırdı.

ATV kanalının milyonlar tarafından sevilerek takip edilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? 5 Ağustos 2022 Cuma yeni bölümü ile ekranlarda izleyicileri ile buluştu.

Sevilen oyuncu ve manken Kenan İmirzalıoğlu’nun muhteşem sunumu ile ekranlara gelen yarışmada yarışmacıya sorulan sorunun cevabı merak konusu oluyor.

Güney Kore’de kağıttan uçakla en uzağa uçma rekoru kırıldı.

Bu rekor denemesinin üstesinden gelmek için üç kişi bir araya geldi; Kim Kyu Tae (Güney Kore), Shin Moo Joon (Güney Kore) ve Chee Yie Jian/Julian, (Malezya) desteğiyle.

Birlikte, 16 Nisan 2022’de Güney Kore, Gyeongsangbuk-do, Daegu’da 77.134 m’lik (252 ft 7 inç) dudak uçuklatan bir mesafeye ulaştılar.

- Ankara Haber 06 Son dakika haberleri, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.sondakika06.com/haber/11596721/16-nisan-2022de-guney-korede-kapali-bir-spor-salonunda-hangisi-insan-eli-ile-firlatildiktan-sonra-havada-yaklasik-77-metre-yol-aldiktan-sonra-guinness-dunya-rekorlarina-girmistir