Doya Doya Moda Aleyna Koç kimdir, kaç yaşında ? Aleyna Koç instagram hesabı nedir ?

Ülkemizin en sevilen ve en çok takip edilen moda yarışmaları arasında ilk sıralarda yer alan  Doya Doya Moda'da yeni sezon tam bir senenin ardından yeniden başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların İstanbul sokaklarında vereceği mücadele pazartesi gününden itibaren TV8 kanalında ki yerini alacak. Yine podyumu sallayarak birincilik için ter dökecek güzel isimlerin rekabeti herkesi ekran başına kilitleyecek. Bu sezonun ilk haftasından itibaren yarışacak isimler belirlendi ve Aleyna Koç de onlardan biri. Peki, Doya Doya Moda Aleyna Koç kimdir? Instagram hesabı haberimizde yer alıyor.

Moda için yaşayanların ve bu güzel tarzlarını ise herkese göstermek isteyenleri programı olan Doya Doya Moda yeniden ekranlardaki yerini alıyor. 

Doya Doya Moda Aleyna Koç kimdir, kaç yaşında ?

Bugünden itibaren birincilik için savaş verecek olan Aleyna Koç 21 yaşında ve aslen Samsunlu olarak biliniyor. Balıkesir'de doğdu ve büyüdü. Modellik yapıyor ve aynı zamanda öğrenci. Moda küçüklüğünden bu yana tutkusu olan güzel yarışmacı, kendini kanıtlamaya, kaliteli, cool ve uygun fiyatlara nasıl şık olunur sorusunun cevabını göstermeye ve yeteneklerini ispat etmeye geldi. Günlük hayatında çok enerjik bir yapısı bulunan Aleyna Koç, rakiplerine karşı üstünlük kurabilmek adına psikolojisini sağlam tutacağını, bunun da en önemli avantaj olduğunu düşünüyor.

Instagram hesabı @aleynnakoc'tur.

Doya Doya Moda 2022 Jürileri Kimler ?

Doya Doya Moda 2022 sezonda değişen jürileri ve formatıyla izleyicisiyle buluşacak. Geçtiğimiz sezonda büyük beden formatında yarışmacıların yer aldığı programda, bu sezon her bedenden yarışmacılar olacak. Aynı zamanda geçtiğimiz sene yarışmada jüri koltuğunda bulunan Seray Sever ve Umut Eker'in yerine bu sene Yasemin Yılmaz ve Serdar uzuntaş oturacak.

Programın diğer üyeleri Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez, bu yıl da Doya Doya Moda jüri üyeleri arasında bulunuyor.

- Ankara Haber 06 Son dakika haberleri, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.sondakika06.com/haber/11371578/doya-doya-moda-aleyna-koc-kimdir-kac-yasinda-aleyna-koc-instagram-hesabi-nedir