Seni Kalbime Sakladım 3.Bölüm Fragmanı izle

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Seni Kalbime Sakladım Perşembe günleri ekranlara geliyor. Seni Kalbime Sakladım son bölümünü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler Seni Kalbime Sakladım son bölümünü araştırmaya başladı. 

Seni Kalbime Sakladım konusu nedir?

Aile şirketini yöneten zeki, becerikli ve güzeller güzeli Zeynep ile "yekparmak vale" olarak ün salmış, naif ama mert mahalle delikanlısı Civanmert’in aşkını ekrana taşıyor.

Seni Kalbime Sakladım 2. Bölüm Özeti:

Zeynep’in Civanmert’in evine kahvaltıya gelmesiyle, ikili arasındaki aşk oyunu kontrol edilmesi zor bir hâl alır. Türkan, Zeynep’i tüm mahalleye “gelinim” diye tanıtır. Bu sırada Civanmert’le Zeynep’i başka bir sürpriz beklemektedir. Mahalledeki beklenmedik olaylarla, aşk oyunu Yusuf Abdullah’ın kulağına kadar gidecek olur. Zeynep, Civanmert ve arkadaşlarının da yardımıyla gerçeğin ortaya çıkmasını engellemeye çalışır. Ancak bir yandan da aklı Mete’dedir. Suzi ise Olcay’ın kendisini aldattığından şüphelenir. Olayı çözmek için Mete’nin de yapay zekasıyla dahil olduğu bir defileye katılır. Zeynep’in Civanmert’le katıldığı bu gösteride herkesi çok büyük bir şok beklemektedir. #SeniKalbimeSakladım yeni bölümleriyle her perşembe 20.00’de TRT 1’de!

Seni Kalbime Sakladım 3.Bölüm Fragmanı

- Ankara Haber 06 Son dakika haberleri, Dünya bölümünde yayınlandı
https://www.sondakika06.com/haber/11344409/seni-kalbime-sakladim-3bolum-fragmani-izle