Emanet 508. Bölüm Full izle! "24 Ocak Salı Son Bölüm"

Kanal 7 ekranlarının en sevilen ve en çok izlenen programları arasında ilk sırada yer alan Emanet son bölüm izleme ekranı sizlerle.

Büyütmek için resme tıklayın

Emanet dizisi merakla beklenen 508. Bölümü 24 Ocak 2022 günü  Kanal 7'de yayınlanıyor...

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan ve hafta içi her gün seyredebileceğiniz Emanet dizisi son bölümü sitemizden seyredebilirsiniz. Her bölümü ile seyircisini heyecan içerisinde bırakan diziler arasında yer alan Emanet en yeni bölüm detaylarını sizler için sitemizde hazırlıyoruz. 

Emanet 508. Bölüm Tek Parça izle

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır. 

Oyuncusu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken Kanal 7 dizileri arasında yer alan Emanet son bölüm olan 508. full olarak sizler için hazırladık.

EMANET 508. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE

24 Oca 2023 - 12:27 - Magazin