Mastery Chart com 2023 Güncel Giriş Adresi

Mastery Chart com 2023 League of Legends Ustalık Tablosu: En Çok Oynadığınız Şampiyonlarınızı Nasıl Görürsünüz? detaylar haberimizde...

League of Legends Ustalık Tablosu: En Çok Oynadığınız Şampiyonlarınızı Nasıl Görürsünüz? detaylar haberimizde...

League of Legends yaklaşık 15 yıldır var ve bu zaman diliminde pek çok farklı ve ilginç şampiyonu içerecek şekilde gelişti. Riot Games, oyunun 2009'daki ilk çıkışından bu yana toplamda 162 şampiyon çıkardı.

Oyunda oynanabilir bu kadar çok şampiyon varken, hangi karakterleri oynadığınızı ve onları ne sıklıkta oynadığınızı takip etmek zor olabilir. League of Legends istemcisinde, şampiyonlar için ustalık puanlarınızı gösteren bir koleksiyon sekmesi var, ancak bu, sizin için kontrol edecek bir web sitesine sahip olmaktan biraz daha sıkıcı.

League of Legends Ustalık Tablosu: En Çok Oynadığınız Şampiyonlarınızı Nasıl Görürsünüz?
Şampiyon Ustalık Puanlarıyla ilgili her şeyin , maç geçmişinizi görüntülemeyle ilgili web sitelerine benzer şekilde kolayca okunabilir bir şekilde düzenlendiği Ustalık Çizelgesi adlı bir web sitesi var. Bilgiye erişmek için tek yapmanız gereken Ustalık Tablosu web sitesine gitmek ve sihirdar adınızı yazmak.

Belirli bir karakterde toplanan Ustalık Puanlarına göre şampiyon simgesinin boyutunu değiştiren hoş bir özellik var. Ayrıca League of Legends istemcisinden erişilebilen, belirli bir şampiyonu en son ne zaman oynadığınızdan bu yana ne kadar zaman geçtiğini söyleyen harika bir özellik var. Web sitesinde ayrıca bir şampiyon için ustalık seviyenizin ne zaman artacağını takip edebileceğiniz bir ilerleme çubuğu vardır ve bu, bir karakter için bir sandığın müsait olup olmadığını gösterir.

Yeni dereceli sezonun başlamasıyla birlikte oyuncular, en çok deneyime sahip oldukları karakterlere kolayca bakabilir ve merdivenleri tırmanabilir. Bununla birlikte oyuncular, metayı popüler şampiyonlardan uzaklaştırabilecek yaklaşan yama güncellemesine göz atmak isteyebilir.

23 Oca 2023 - 20:05 - Spor