ABB'den Başkentli Çocuklara Karne Hediyesi; Yarıyıl Çocuk Festivali Başlıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi, öğrenciler için bu sene ikincisi düzenlenen ‘Yarıyıl Çocuk Festivali’ne ev sahipliği yapacak.

Haber albümü için resme tıklayın

ANFA Altınpark Fuar ve Kongre Merkezi’nde 1-2 Şubat 2023 tarihleri arasında düzenlenecek festivalde; tiyatro gösterilerinden sportif aktivitelere, konserlerden atölye çalışmalarına kadar birbirinden renkli etkinlikler yer alacak.

Öğrenci ve çocuk dostu uygulamalarıyla her zaman isminden söz ettiren Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentli miniklerle bir araya gelmeye hız kesmeden devam ediyor.

Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, 1-2 Şubat 2023 tarihlerinde ANFA Altınpark Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl ikincisi düzenlenecek “Yarıyıl Çocuk Festivali”ne ev sahipliği yapacak.

HEM EĞLENECEK HEM DE ÖĞRENECEKLER

Başkentli öğrenciler 2 gün sürecek festivalde; tiyatro gösterilerinden sportif aktivitelere, konserlerden atölye çalışmalarına kadar birbirinden renkli aktivitelerle buluşacak.

Atölye çalışmalarında minikler, ebru sanatından taş boyamaya, zekâ oyunlarından el sanatlarına kadar pek çok alanda hünerlerini sergilerken, Kent Orkestrası da en güzel çocuk şarkılarını seslendirecek. Düzenlenecek çok sayıda etkinlik sayesinde çocuklar hem eğlenecek hem de öğrenecek.

21 Oca 2023 - 13:42 - Gündem