İşrak Vakfı Kimin? Tacizci Vakıf Müdürü Taciz İddiası

İşrak Vakfı Kimin? Tacizci Vakıf Müdürü kimdir? 14 yaşındaki çocuğa istismar olayı nedir? Video izle Ne zaman gerçekleşti

Video için play'e tıklayın

Taciz skandalının adresi İstanbul Sultangazi’de İşrak Vakfı. Tacizci vakıf müdürü, yatılı kalan 14 yaşındaki çocuğu istismar etti...

Dini bir vakfın başrolde olduğu, 14 yaşındaki bir erkek çocuğun cinsel istismara uğradığı skandal olayın dosyası Ece Üner’le tv100 Ana Haber’de açıldı. Tacizci vakıf müdürü, ailesinin Kur’an öğrenmesi için ona emanet ettiği 14 yaşındaki çocuğu istismar ediyor, çocuk 9 dakika boyunca kâbusu yaşıyor.

Taciz skandalının adresi İstanbul Sultangazi’de İşrak Vakfı. Tacizci vakıf müdürü, yatılı kalan 14 yaşındaki çocuğu istismar etti. Kamera kayıtlarının ve beyanların ortada olduğu olayda, örtbas etme çabalarına rağmen savcılık olayın peşini bırakmadı.

9 DAKİKA KÂBUSU YAŞADI

TV100’den Devrim Tosunoğlu’nun haberine göre söz konusu iğrenç tacizin yaşandığı tarih 16 Eylül 2022 olarak kayıtlara geçerken; 14 yaşındaki mağdurun 44 yaşındaki okul müdürüyle koridorda karşılaştığı ve müdürün bir bahaneyle odaya çağırarak kapıyı arkadan kilitlediği görülüyor. İddiaya göre, işte o kapı kapandıktan sonra tam 9 dakika boyunca 14 yaşındaki çocuk kâbusu yaşadı.

16 Oca 2023 - 21:46 - Gündem