Takım Elbiseli Oyuncu Samet Öldü mü ?

Gündemin merak edilen olayları arasında ilk sırada yer alan Takım Elbiseli Oyuncu Samet hakkında merak edilenler sizlerle.

Büyütmek için resme tıklayın

Takım Elbiseli Oyuncu kullanıcı adıyla bilinen ünlü YouTuber'un uzun süredir paylaşım yapmamasının ardından takipçileri "Takım Elbiseli Oyuncu öldü mü?" şeklinde araştırmalar yapıyor. 

Takım Elbiseli Oyuncu Samet Öldü mü ?

En son YouTube kanalına 11 Haziran'da Shorts video yükleyen Takım Elbiseli Oyuncu'nun 19 Aralık 2022 tarihinde kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi.

Takım Elbiseli Oyuncu'nun YouTube kanalının hakkında kısmında gerçek adının Samet olduğunu ve 15 Nisan 1994 yılında doğup İstanbul'da yaşadığına yer vermektedir. Ayrıca, Takım Elbiseli Oyuncu'nun İstinye Üniversitesi'nde Anestezi bölümünde okuduğu da bilinmektedir.

YouTube'a 30 Mayıs 2016 tarihinde katılan Takım Elbiseli Oyuncu'nun 26 Aralık 2022 itibariyle 244 bin abonesi ve 54 milyondan fazla görüntülenmesi bulunmaktadır.

HANDAŞLAR UZUN ZAMANDIR VİDEO GELMİYOR MERAKINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM KENDİMİ TOPARLAYANA KADAR BİRAZ ARA VERMEK İSTEDİM BU VİDEONUN MONTAJINI ALMAKTA BENİM İÇİN HİÇ KOLAY OLMADI 2016 YILINDA TANIŞTIĞIMIZ TAKIM ELBİSELİ OYUNCU OLARAK TANIDIĞINIZ SAMET KARDEŞİMİZ,KALP KRİZİ SONUCU 19.12.2022 TARİHİNDE DÜNYAYA GÖZLERİNİ YUMDU,AİLESİNE ve SEVENLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLİYORUM YAŞATTIĞIN GÜZEL ANILAR BİZLERLE SONSUZA KADAR DEVAM EDECEK TEO... ? MEKANIN CENNET OLSUN KARDEŞİM

26 Ara 2022 - 12:44 - Asayiş