Google Arama Bilgisayarınıza Sürekli Kaydırma Getiriyor

Google, aramayı çok daha kolaylaştırmak için artık bir masaüstünde Arama'ya sürekli kaydırma özelliğini getirdi. Bu işlevsellik, arama sonuçlarını görüntülemeye devam etmek için sürekli olarak gösterecektir.

Google, aramayı çok daha kolaylaştırmak için artık bir masaüstünde Arama'ya sürekli kaydırma özelliğini getirdi. Bu işlevsellik, arama sonuçlarını görüntülemeye devam etmek için sürekli olarak gösterecektir. İşte detaylar aşağıda.

Google Arama'nın Sürekli Kaydırma Özelliği Masaüstüne Geliyor

Google Arama'da sürekli kaydırma, 'Daha fazlasını gör' seçeneğine dokunmak zorunda kalmadan daha fazla arama sonucu aramanıza yardımcı olur. Google, özelliği aşağıda kontrol edebileceğiniz yakın tarihli bir tweet aracılığıyla duyurdu.

Kullanımı basit olacak; Google Arama'da bir sorgu yazmanız yeterli olacak ve bir sayfanın sonuyla karşılaşmak yerine, birbiri ardına altı sayfaya kadar yönlendirileceksiniz . Google Arama'nın sürekli kaydırma özelliği artık Windows, Mac ve diğer PC platformlarında kullanılabilir. {} Bu, Google'ın genellikle her seferinde bir arama sayfası sunduğu göz önüne alındığında, çeşitli sonuçları aramanın oldukça uygun bir yolu olacaktır. Ve bunun yalnızca altı sayfaya kadar gösterileceği göz önüne alındığında, güçlük gibi görünmeyecek! (Web sitelerinin nasıl bu seçeneğe sahip olduğunu ve sonuna kadar gitmenize izin vermediğini hatırlıyor musunuz?)

# google

24 Ara 2022 - 13:48 - Teknoloji