DİZİPAL Konuşanlar 89.Bölüm Full İzle 23 Aralık 2022

Dizipal Konuşanlar 89.Bölüm Full İzle Konuşanlar 89.Bölüm Exxen platformunda bugün yayınlandı. Hasan Can Kaya 89.bölüm tek parça izle.

Video için play'e tıklayın

Konuşanlar 89.Bölüm Full İzle Konuşanlar 89.Bölüm Exxen platformunda bugün yayınlandı. Hasan Can Kaya 89.bölüm tek parça izle.

Dizipal Konuşanlar 89. Bölüm Full İzle Exxen platformunda ekranlara geliyor. Bol kahkahalı programın son bölümünü kaçırmayın... Hasan Can Kaya'nın muhteşem sunumu ile gerçekleşen bu güzel komedi programının son bölüm izleme detaylarını sizler için hazırladık. 

Bu sohbet bildiklerinizden çok daha farklı ve son derece eğlenceli. Her insan farklı bir hikaye, her hikaye farklı bir kahkaha. Hasan Can Kaya önce konuşanları seçiyor, ardından birbirinden ilginç sorular geliyor ve eğlence katlanarak tavan yapıyor. Her bölümde kahkaha tufanı artıyor. Bu güldürüde yer almak isteyen izleyiciler Konuşanlar sahnesindeki yerini alıyor. 

Buna da bakınız; Konuşanlar Bilet Fiyatları 2022! EXXEN Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır ?

KONUŞANLAR 89. BÖLÜM FULL İZLE

Komedyen Hasan Can Kaya'nın sunumuyla ekrana gelen Konuşanlar'ın 89. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı konukların yaşamlarından hikayeler barındıran Konuşanlar, bu hafta da izleyiciyi kırdı geçirdi. Sınıfın en çok konuşan isimleri Hasan Can Kaya'nın radarına takıldı. Şimdi siz de Konuşanlar'ın 89. bölümü dahil olmak üzere tüm bölümlerine Exxen üzerinden ulaşabilirsiniz. Konuşanlar'ı Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV'den izlemeye başlayabilirsiniz. 

KONUŞANLAR 89. BÖLÜM FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

 

23 Ara 2022 - 00:22 - Dünya