21 Bin 250 TL Hesaplara Yatıyor Emekli Maaşlarını Bankamatikten Alanlara Özel Promosyon

Yılbaşından Önce Hesaplara Yatıyor Emekli Maaşlarını Bankamatikten Alanlara Özel Promosyon teklifini kaçırmayın.

Büyütmek için resme tıklayın

Yılbaşından Önce Hesaplara Yatıyor Emekli Maaşlarını Bankamatikten Alanlara Özel Promosyon teklifini kaçırmayın.

EMEKLİ MAAŞINIZI BANKAMATİKTEN ALIYORSANIZ MÜJDE

Yapı Kredi Bankası'nın bireysel emeklilik hesabından yaptığı yeni ödeme, belirli koşullar altında uygun faiz oranından ödenecektir. Emeklilik hesapları üzerinden nakit başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için, aynı gün içerisinde kredi alacak vatandaşlara belirtilen şartlarla uygun faiz oranından aynı gün içerisinde kredi kullandırılacaktır. Yapı Kredi Bankası, kendi bankasından emekli maaşı alan ve banka kartı kullanan vatandaşlara, vatandaşların kendi mobil aplikasyonundan işlem yapmaları halinde ihtiyaç kredisi kullandıracağını resmi internet sitesinde duyurdu.

Bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen Yapı Kredi Bankası'ndan emekli maaşı alan vatandaşlar, başvuru yaptıktan sonra Yapı Kredi Bankası'nın sunduğu emekli kredilerinden yararlanabilirler. Yapı Kredi Bankası aracılığıyla 21.250 TL ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşların belirli koşullar altında kredilerini hızlı bir şekilde ödeyeceği, ihtiyaç kredisi kullanacak vatandaşların ise 5 dakikada kredi ödemelerini düşük faiz oranlarıyla son dakika alacağı açıklandı.

Yapı Kredi Bankası banka hesabı olan vatandaşlar mobil uygulama üzerinden 7/24 kredi başvurusunda bulunabiliyor. Yapı Kredi Bankası banka hesabı olan vatandaşlar nakit ihtiyacı olması durumunda şubelere gitmeden işlemlerini Yapı Kredi Bankası mobil uygulaması üzerinden yapabildikleri gibi ayrıca cep telefonları üzerinden SMS atarak da istedikleri zaman Başvuru gerçekleştirebiliyor.

Emekli maaşı Yapı Kredi bankası'nda olan vatandaşlar bireysel t.c kimlik emekli maaşını ve doğum tarihini aralarda boşluk bırakarak yazdıktan sonra 44 11 numarasına mesaj olarak göndermesi durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacak.

22 Ara 2022 - 20:40 - Ekonomi