Darp Edilen Doktor Mahmut Doğan kimdir ?

Darp Edilen Doktor Mahmut Doğan kimdir ? Darp Edilen Doktor Mahmut Doğan'ın Sağlık Durumu İstanbul Bağcılar'da kan donduran bir olay yaşandı.

Mahmut Doğan kimdir? Darp Edilen Doktor Mahmut Doğan'ın Sağlık Durumu İstanbul Bağcılar'da kan donduran bir olay yaşandı. Yaşanan olayda, aile hekimi Mahmut Doğan, Yasin İ. tarafından öldüresiye darp edildi. Olayın sosyal medyada büyük yankı uyandırması ardından vatandaşlar Aile Hekimi Mahmut Doğan'ın kim olduğunu merak etti. Peki Mahmut Doğan kimdir? İşte detaylar...

NEDEN SALDIRDI?
Görgü tanıklarının ifadelerine göre; aile sağlığı merkezine giden saldırgan Yasin İ., bir süre hiç kimseyle konuşmadan bekleme salonunda oturdu. Durumu fark eden görevlilerin sorularına yanıt vermeyen Yasin İ., ne istediğini de söylemedi. Görevliler, bunun üzerine durumu Mahmut Doğan’a bildirildi. Doğan, Yasin İ.'nin yanına giderek kim olduğunu, bir sağlık sorunu olup olmadığını ve ne istediğini sordu. Doğan’ın sorularını da yanıtsız bırakan Yasin İ., görevlilerin polise haber vereceklerini söylemeleri üzerine Doğan’a saldırdı. Saldırgan Yasin İ., daha sonra sağlık merkezine gelen polis ekiplerince gözaltına alındı. Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen saldırganın ifade işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR
Dr. Mahmut Doğan’a yapılan saldırıya sağlık çalışanları başta olmak üzere sosyal medya kanallarından tepki gösterdiler.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ZHABER (@zhabertv)'in paylaştığı bir gönderi

21 Ara 2022 - 20:51 İstanbul/ Bağcilar- Gündem