Sedat Peker Ne Zaman Video Yayınlayacak? "Ölsem de videoları yayınlatacağım"

Sedat Peker Ne Zaman Video Yayınlayacak? "Ölsem de videoları yayınlatacağım" ifadeleri çok konuşulacak. Yeni videolar ne zaman gelecek?

Birleşik Arap Emirlikleri'den bulunan ve yaptığı paylaşımlar ile gündeme bomba etkisi yaratan Sedat Peker yeni videolarını merak edenler araştırıyor.

Seyhan Avşar, Halk TV'de yaptığı yayında, Birleşik Arap Emirlikleri'nde bulunan ve "dijital tecrit" altında olduğu iddia edilen Sedat Peker hakkında yeni bilgiler aktardı.

Avşar, Peker'in yakınları tarafından verilen bilgilere göre, Peker "yaşadığı sürece, hatta ölürsem, öldükten sonra sözlerimin arkasında duracağım" dediğini ve "bahsettiğim videoları tamamlayıp basın yayın organlarıyla kamuoyuyla paylaşacağım" ifadesini kullandığını söyledi.

Avşar ayrıca, Peker'in elinde bulunan bilgileri, belgeleri ve belki videolarını belirli yerlerle paylaştığını ve bu videoların ve belgelerin, Peker'in başına bir şey gelmesi halinde izleneceğini ve görüleceğini bildirdi. Bu, Peker'in sözlerine ve iddialarına daha fazla ciddiyet verilmesine neden olmuştur ve Peker'in söylediklerinin doğruluğu konusunda artan bir merak uyandırmıştır.

21 Ara 2022 - 11:45 - Gündem