Bahar Candan'ın Çıplak Pozları İfşa Oldu! İşte O Görüntüler!

Magazin gündeminin en çok merak edilen isimleri arasında ilk sırada yer alan Bahar Candan'ın çıplak pozları merak konusu oldu.

Haber albümü için resme tıklayın

Sosyal medya fonomeni Bahar Candan'ın bir asansöre bindiği anlardaki çıplak pozları ifşa oldu. Candan'ın kalçasını kameraya gösterdiği görülürken, fotoğrafları görenler hem fotoğrafları paylaşanlara hem de Bahar Candan'a büyük tepki gösterdi.

Yaptıkları ilginç hareketlerle zaman zaman gündeme gelen Candan kardeşlerden Bahar Candan'ın çıplak fotoğraflarının ifşa edilmesi ağızları açık bıraktı.

İşte Benim Stilim yarışması ile ünlenen Bahar Candan uzun süreden bu zamana dek gündemde yer almıyordu. Fenomen Bahar Candan'ın en son olarak çıplak fotoğrafları ifşa edildi. Sosyal medyada öne çıkan hesaplardan biri Candan'ın çıplak şekilde her yerini gösterdiğini anları paylaştı.

Candan videoda elinde bir havluyla üzerini kapatırken kameraya göğüslerini ve kalçasını gösteriyor. Bu anlar sosyal medyada olay olurken "Bu ne rezillik", "Para için yazık yaptıklarına bak" tepkileri yağdı.

20 Ara 2022 - 13:25 - Magazin