Litmatch Güvenilir Mi litmatch Giriş Yapamıyorum ŞikayetVar

Litmatch Güvenilir Mi litmatch Giriş Yapamıyorum gibi sorular. Şikayet var Litmatch Güvenilir Mi litmatch Giriş Yapamıyorum şikayetleri merak edilerek araştırılmaya başlandı.

Haber albümü için resme tıklayın

Litmatch Güvenilir Mi litmatch Giriş Yapamıyorum gibi sorular. Şikayet var Litmatch Güvenilir Mi litmatch Giriş Yapamıyorum şikayetleri merak edilerek araştırılmaya başlandı.

Litmatch Güvenilir Mi Yorumları:

Litmeç, insanların arkadaş edinmesi içindir. Litmeç, düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşabileceğiniz güvenli ve samimi bir topluluktur. Litmeç'te her zaman havalı ve samimi insanlarla tanışabilirsiniz. Burada insanlar, farklı işlevler aracılığıyla başkalarıyla iletişimi kolayca deneyimleyebilir.

türkçeleştirilmiş adı litmeç. baya tayland'da 80.000 kullanıcı falan kullanıyor. türkiye'de de bir süredir aktif. bence diğer şeylerin aksine daha az sapık mevcut o yüzden baya tatlış bi uygulama. sohbet partileri vs. değişik avatarlar falan da var, daha da büyür gibi.
eski bir connected kullanıcısı olarak beni gayet eğlendiren bir uygulama.

son zamanlarda aşırı canım sıkıldığı için geyik muhabbeti yapayım maksadıyla indirdim. uygulama'da anonim olduğunuz için rahatsınız ama sıcağı sıcağına ilk gözlemlerimi hemen yazayım. içerisi şu kadar borcum var yardım edecek var mı diyen dilencilerden, orasını burasını paylaşan escortlardan, arabası şusu busu yoksa diyen para avcısı hatunlardan, sürekli ilgi isteyen ablalardan, maalesef bizim sapık erkeklerden geçilmiyor.
ciddi ciddi koskoca uygulamada doğru dürüst konuşabileceğiniz kişi sayısı o kadar az ki.. teoride güzel düşünülmüş ama pratiği bir o kadar kötü.

Şikayet Var Yorumları

Ekli Dosyalar

19 Ara 2022 - 21:43 - Gündem