TikTok Tekrar Yayınla Ne Demek? Tiktok Repost Nasıl Kullanılır?

TikTok Tekrar Yayınla Ne Demek? Repost Tiktok TikTok Tekrar Yayınla Nedir? Tiktok Repost Nasıl Kullanılır?

Büyütmek için resme tıklayın

TikTok, 2022'de en popüler sosyal medya platformu olmaya devam ederken, uygulamayı kullanıcılar için heyecan verici kılmak için her zaman yeni özellikler ekliyor.

En son eklemelerden bazıları, bir videoyu hızlı ileri sarma , grup sohbetleri yapma ve çeşitli yeni metin okuma sesleri oldu .

Uygulamayı geçen haftadan fazla kullandıysanız, 'Tekrar Yayınla' düğmesi adı verilen başka bir yeni özelliği fark etmiş olabilirsiniz.

TikTok Tekrar Yayınla nedir? Ve nasıl kullanıyorsunuz? İşte bilmeniz gereken her şey.

REPOST' BUTONU NEDİR?
TikTok kullanıcıları, Sizin İçin Sayfanızdan bir TikTok videosunu paylaşmaya çalıştığınızda ortaya çıkan yeni bir "Yeniden Yayınla" seçeneğini fark ediyor.

Temel olarak, düğme, kullanıcıların bir videoyu onları takip eden kişilerle paylaşmasına olanak tanır. Ancak video profilinizde görünmez, sadece takipçilerinize görünür.

TikTok, insanların videoları bireysel kullanıcılarla ve son zamanlarda grup sohbetlerinde paylaşmasına her zaman izin vermiştir, ancak bir videoyu tüm takipçilerinizle paylaşma seçeneği hiçbir zaman olmamıştır.

Bir TikTok videosunu paylaşmak isteseydiniz, onu indirmeniz ve ardından yeniden yüklemeniz gerekirdi, ancak bunun telif hakkı sorunları vardı ve içerik oluşturucuya hiçbir zaman gerektiği gibi atıfta bulunulmadı.

'Yeniden gönder' düğmesi, Twitter'ın, kullanıcıların diğer kişilerin içeriğini paylaşırken yine de bunun için onlara itibar etmesine izin veren 'Retweet' seçeneğine benziyor gibi görünüyor.

Bu içerik yüklenemedi


'REPOST' BUTONU NASIL KULLANILIR?
Bir videoyu 'Yeniden yayınlamak' için tek yapmanız gereken, paylaşmak istediğiniz videoyu bulup sağ alt köşedeki oka dokunmak.

'Gönder' sekmesinin üst kısmında, üzerinde iki beyaz ok bulunan yuvarlak, turuncu bir düğme görmelisiniz. Buna tıkladığınızda video takipçilerinizle paylaşılacaktır.

"Yeniden Yayınla" düğmesine sahip değilseniz bunun nedeni, özelliğin hâlâ geliştirilme aşamasında olması ve henüz tüm kullanıcılara sunulmamış olmasıdır.

Şu anda, henüz tam bir özellik haline getirilmiş gibi görünmüyor ve sunum, ne kadar popüler olacağını görmek için sadece bir deneme.

Şu anda 'Yeniden Yayınla' düğmesine ulaşmanın bir yolu yok ve dünyanın dört bir yanındaki hesaplar bunu test etmek için rastgele seçiliyor.

# Nedir?

19 Ara 2022 - 15:31 - Teknoloji