DİZİPAL Avatar 2 Full izle! Avatar 2022: Suyun Yolu Tek Parça izle

Milyonlarca kişinin büyük merak içerisinde beklediği filmler arasında ilk sırda yer alan Avatar 2022 izleme detaylarını sizler için hazırladık.

Haber albümü için resme tıklayın

Bu Aralık ayında, on yılı aşkın bir bekleyişin ardından Pandora'ya dönüyoruz. Konusundan oyuncu kadrosuna kadar Avatar 2 hakkında bildiğimiz her şey burada.

James Cameron'ın yakında çıkacak bilim kurgu destanı hakkında pek çok ayrıntıyı zaten biliyoruz. Ortaya konan tüm önemli parçaları takip etmek zor olduğu için, Avatar 2 hakkında (şimdiye kadar) bildiğimiz her şeyi özetlemek için buradayız.

Elbette, The Way of Water adlı ikinci Avatar serisi, ilk filmin 2009 ve 2010'da dünya çapında 2.847 milyar dolar hasılat elde etmesinin ardından son derece yüksek ekonomik beklentileri karşılamak zorunda. İlk Avatar, bugüne kadar tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olarak dimdik ayakta duruyor.

AVATAR 2 FULL İZLE

Avatar 2 filmini izlemek için aşağıda yer alan bağlantılara tıklayarak sinema bileti satın almalısınız:

AVATAR 2: SUYUN YOLU BİLET AL (PARİBUCINEVERSE)

Avatar 2'nin oyuncu kadrosu, ekibi, çıkış tarihi ve daha fazlası hakkında bilgi edinmek için aşağıyı okuyun. Şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

16 Aralık 2022'de sinemalarda

Avatar 2 şu anda 16 Aralık 2022'de, Noel için tam zamanında ve Avatar'ın izleyicileri ilk kez büyülemesinden yaklaşık 13 yıl sonra, dünya çapında özel sinemalarda gösterime girecek. 

Şu an itibariyle Avatar 3, 4 ve 5 sırasıyla 20 Aralık 2024, 18 Aralık 2026 ve 22 Aralık 2028'de vizyona girecek.

Avatar 2 Suyun Yolu konusu: Jake Sully ve Neytiri bir aile kurarlar ve birlikte kalmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Ancak, eski bir tehdit başladığı işi bitirmek için geri döndüğünde, evlerini terk etmek ve Pandora'nın farklı bölgelerini keşfetmek zorunda kalırlar.

16 Ara 2022 - 11:17 - Magazin