10 Sene Vade Fırsatıyla Yarı Fiyatına Satılan Evler! Halkbank ve Vakıfbank Herkesi Ev Sahibi Yapacak

Vakıfbank ve Halkbank'ın sattığı konutlara vatandaşlar ilgi gösteriyor. Ev maliyetleri %50 oranında azalmış durumda. Bugün Vakıfbank ve Halkbank herkesin ev sahibi olmasını sağlıyor.

10 yıl vadeli yarı fiyatına satılık evler karşımıza çıkıyor Vakıfbank ve Halkbank'ın sattığı konutlar yoğun ilgi görüyor. Özellikle ev sahibi olmak isteyen kişiler tarafından çok rağbet görmektedir ve önceden satın alınamamaktadır. Bu fırsatlar, kira ödeme gibi seçeneklerle kupon almak isteyenler için kaçırılmaması gereken fırsatlar olarak görülüyor.

Halkbank ve Vakıfbank Konut İlanlarının Faydaları

İnternet üzerinden hızlı bir şekilde ulaşılabilen Halkbank ve Vakıfbank evlerinin bilgilerinin yanı sıra başka faydaları da var. Bunlardan ilki dosya ve ekspertiz raporu bedelini geri alarak kredili ev alırken para kazanmaktır. Bu ikisi zaten 5.000 TL'ye mal oluyor. Ayrıca bu konutları satın almak için 120 ay vadeli kredi kullanılabiliyor. Her iki banka da krediye uygundur. Kredi notunuz yeterli ise kredi almakta zorluk çekmezsiniz. Evlerin maliyeti olsa da, en büyük fayda %50 indirimle satışa sunuluyor olması. Fakat elbette açık artırma devam ederken fiyat biraz yükselebilir.

Vakıfbank Uygun Fiyatlı İşyeri Satışını da Başlattı

Vakıfbank, haciz süreci başlamış olan konut, gayrimenkul, işyeri ve tarlaların satışını yaptığı Vakıfbank Gayrimenkul portalını hayata geçirdi. Bankanın sattığı gayrimenkullerin fiyatları piyasada bulunan fiyatlar değil; daha ziyade, spot piyasada bulunan karşılaştırılabilir mülklerinkinden daha düşüktür. Bu kapsamda her gün yeni bir ilan yayınlayan Vakıfbank Gayrimenkul tarafından Ankara için dubleks daire satışına başlandı.

Vakıfbank Gayrimenkul'ün satışa çıkardığı dubleks ofisin adresi Ankara'nın Yenimahalle semti oldu. Ankara'nın Yenimahalle ilçesi Pamuklar Mahallesi'nde 193 metrekarelik dubleks ofis 520 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Satış için bir teklif sistemi kullanan Vakıfbank Gayrimenkul'e göre bunun tersi de geçerli. Söz konusu işyerinin hem dükkan hem de mağaza olarak değerlendirilebileceğini iddia etmektedirler. Taşınmazın brüt kullanım alanı 193 m2 olup, onaylı mimari projesine uygun olarak 1. bodrum katta (94 m2), 2. bodrum katta (99 m2) tek hacimli depolar bulunmaktadır.

15 Ara 2022 - 21:30 - Ekonomi