İş Bankası Müşterisi Olanlar Yaşadı! Tam 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Olacak

İş Bankası kullanıcılarının bir yıl ücretsiz olarak yararlanabilecekleri belirtildi. Banka, tüketicileri için benzersiz bir kampanya duyurdu. İş Bankası, kampanya detaylarını resmi internet sitesinde kamuoyuna duyurdu.

Kampanya duyurusuna göre İşCep'te "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliği açık olan ve İş Bankası müşterisi olan herkes kampanyaya katılabilir.

İş Bankası, müşterilerini memnun etmek için düzenlediği kampanyaları duyurmaya devam ediyor. İşbank'tan edindiğimiz bilgilere göre, İşCep'e sahip olanlar "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğini kullanabilecek. Kampanya detayları tek tek açıklandı.

1 Yıl Boyunca Ücretsiz Olacak

Ücretsiz olacak İş Bankası açıkladı. İş Bankası müşterisi olmayı tercih etmeniz durumunda birçok avantajdan yararlanma şansına sahip olacağınız belirtilmektedir. Sonuç olarak, İş Bankası müşterileri, İşCep'te "Müşteri Olmak İstiyorum" seçeneğini kullanarak bir yıl ücretsiz EFT/Havale erişimine sahip olacak.

Tüm Kampanya Detayları

  • İşCep'ten bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir müşteriler "Müşteri Olmak İstiyorum" seçeneğini kullanarak ücret muafiyetinden yararlanabileceklerdir.
  • İşCep'ten İş Bankası müşterisi olan müşteriler bir yıl süreyle bu kuraldan muaf olacak.
  • İstisna, toplamı 50.000 TL'yi geçmeyen tekli işlemler için geçerli olacaktır.
  • Bu kampanya mesai dışındaki Fast işlemleri için geçerli değildir.
  • İş Bankası müşterisi olmak için İşCep "Müşterisi Olmak İstiyorum" hizmetine üye olunduktan sonra 7 iş günü içerisinde istisna tanımlamaları yapılacaktır.
  • İnternet Şubesi ve İşCep üzerinden yapılan işlemler için geçerlidir.
  • İş Bankası'na göre kampanya kuralları değişebilir.

İş Bankası Çiftçilere Müthiş Destek Sunuyor

Türkiye İş Bankası, ürün ve hizmetlerini daha kolay ve daha kolay hale getirmek için sürekli geliştirme çalışmaları kapsamında, esnaf ve çiftçilere işlerini bırakmadan görüntülü görüşme ile müşteri olma hizmeti vermektedir. Kullanıcılar, İşCep'te yer alan Müşteri Olmak İstiyorum fonksiyonunu kullanarak İşbank Ticari Kart satın aldıklarında ilk 200 TL'ye 200 TL MaxiPuan kazanabiliyor, İşCep ve İnternet Şubesi'nden para transferi ve EFT işlemlerini bir yıl boyunca ücretsiz gerçekleştirebiliyorlar.

Banka, müşterilerin POS taleplerini İşCep ve Maximum İşyerim uygulamaları üzerinden saniyeler içinde işlemekte ve tüm POS sürecini dijitalleştirerek POS cihazlarını firma adreslerine ulaştırmaktadır. Cihaz Yazarkasa POS ise İş Bankası bankasına ait yazılım da kurulur. 

15 Ara 2022 - 17:30 - Ekonomi