Vakıfbank Sonunda Duyuruyu Yaptı! Banka Hesabı Olanlara 88 Bin TL Ödeme Fırsatı

Kamu bankası işlevi gören Vakıfbank aracılığıyla 88.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak tüm konut sakinleri için kredi ödemelerinde yeni paket açıklandı.

Devlet bankası Vakıfbank'ın geçtiğimiz günlerde düzenlediği kampanyaya göre 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullananlar 88 bin liraya varan kredi ödemesi alacak. Bir kamu bankası olan Vakıfbank, bu kampanya ile hem ihtiyaç kredisi hem de borç iptalini aynı anda ödeyerek halka makul faiz oranlarıyla kredi kullandıracak.

88 Bin TL Kredi

Vakıfbank 88.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız ilk taksitte 3 ay erteleme talebinde bulunabilirsiniz. Emekliler ve çalışan tüm sigortalılar tazminatlarının ödenebileceği bu kampanyalara başvuruda bulunarak ve katılarak her an nakit onay alabilirler.

Bankanın resmi internet sitesinde yer alan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurarak işlemlerini tamamlayan tüm bireysel müşteriler, kredi ödemelerini aynı dakika içerisinde alacak ve yetkilendirilen krediler hesaplarına yüklenerek kullanılacaktır. Bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurusunu takiben, onaylanan tüm kredilerinizi hesabınıza yatırarak kullanabilirsiniz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  • En az 18 yaşında olmak
  • İyi veya kabul edilebilir bir kredi puanına sahip olmak (kredi puanınız 1500-1900 arasında ise kredi alma olasılığınız yüksektir)
  • Güvenilir bir gelir kaynağına sahip olmak ve bunu ispat edebilmek (yani geçerli bir belge ile bankaya göstermek)
  • Sigortalı olarak yeterli çalışma deneyimine sahip olmak (bu süre bankaların talebine göre değişmektedir)
  • Bir ipotek verilecekse, bankanın eşin yazılı onayını alması
  • Bankanın istemesi halinde kefil bulunması

Vakıfbank İkinci El Araç Almak İsteyenlere de Yardımcı Oluyor

Yılbaşından önce birçok kişi kendi arabalarına sahip olmak ister. Sıfır araç alamayan vatandaşlar, yılbaşında fiyatlar yükselmeden önce kendi fiyat aralıklarına uygun ikinci el araç aramaya devam ediyor. Bunlar arasında uzun vadeli taşıt kredileri ve ideal faiz oranları çalışılmaktadır. Vakıfbank bu kapsamda taşıt kredilerinde yeni bir kampanya başlattı. Kredi tutarı ve tutara göre vade, tüketicilerin satın alabileceği otomobillerin maliyetine göre bankanın internet sitesinde ilan ediliyor.

15 Ara 2022 - 22:00 - Ekonomi