Çiftçiye Müjdeli Haber Geldi! Tam Tamına 50 Bin TL Nakit Fırsatı! Geri Ödemesini İstediğiniz Zaman Yapın

Çiftçilere müjde var. 50.000 liralık kredinin geri ödemesi, kredi alan kişi için uygun olduğu zaman yapılabilir. Hem devlet hem de ticari kurumlar çiftçiye kredi sunacak. Kamu ve özel bankalardan çiftçilere müjde.

Son dakika haberi olarak duyurulan kampanya kapsamında bankalar, her meslek kategorisi bazında kredi veriyor. Bankalar, tarım ve hayvancılıkla uğraşan kişilere tarım kredisi veya çiftçi kredisi verecek.

Siz de tarım veya çiftçilikle uğraşıyorsanız başvurarak bu şanstan yararlanabilirsiniz. Başvuranlar için yaş aralığı 18 ile 40 arasında olmalıdır. Bu şartı sağlayan kişiler 50.000 lira nakit ve 100 000 lira faizsiz kredi almaya hak kazanır. Devlet destekli krediler ve girişimler halen devam etmektedir. İhtiyaç halinde hemen 50.000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası 50.000 TL Çiftçi Kredisi

Ziraat Bankası'ndan 50.000 lira tutarındaki kredi için gerekli evrakları teslim ederek kredi kullanabilirsiniz. Devlet destekli kredi için de banka kendi bünyesinde kredi imkanı sunmaktadır. En yakın banka şubesine giderek hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Bankanın sunduğu şartları sağlıyorsanız kredi kullanabilirsiniz. Banka, nezdinde iyi durumda olan müşterilerine ÇKS belgesi ile 60 aya varan vade imkanı sunmaktadır. Traktör veya araba alımı için de kredi bir seçenektir.

Ziraat Bankası'nın "tarımsal ekosistemin finansmanı" başlığı altında açıklanan yeni tarım bankacılığı stratejisi kapsamında hem kredi hacminin hem de kredi kullanan üretici sayısının önemli ölçüde arttığı bildirilmişti. Bu kredilerin yaklaşık yüzde 87'sinde faiz sübvansiyonuna tabidir.

Denizbank 50.000 TL Çiftçi Kredisi

Denizbank, kredi talebinde bulunan çiftçilere 50.000 TL tutarında kredi imkanı sunuyor. İhtiyaç duyduğunuzda size en yakın banka şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz. 50.000 Türk Lirası tutarındaki kredilerin vadesi 60 aydır. Ayrıca 3, 6, 9 ay ve yılda bir kez ödeme seçeneği sunar. Başvuru için bir banka kullanılıyorsa, kredi notunun 1100 veya daha yüksek olması gerekir. Bu bankadan bir çiftçi kredisi daha önce kullanılmışsa, şubeye gitme ihtiyacını ortadan kaldırarak çevrimiçi olarak yeniden kredi başvurusu yapılabilir.

15 Ara 2022 - 23:00 - Ekonomi