Emekli Vatandaşlara Şok Edecek Kredi Fırsatı! Elinizi Hızlı Tutun Sıcak Paranızı Alın

Emekli vatandaşlara gün geçtikçe birbirinden farklı fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. Yine bir bankadan şok edecek bir kredi fırsatı geldi. Elinizi hızlı tutarsanız, sıcak paranızı alabilirsiniz.

Diğer bankaların yanı sıra Vakıfbank tamamen emekli vatandaşları şok edecek bir kampanya başlattı. 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunacak olan Vakıfbank, emekli vatandaşların yüzlerini güldürdü. Birbirinden farklı ödeme seçenekleri ile emeklilerin bütçesini rahatlatacak ola Vakıfbank’ın kredi kampanyasını hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Vakıfbank’ta Yeni Kampanya İle Yok Yok


Vakıfbank’ın sunmuş olduğu yeni kampanya ile yer yerinden oynayacak. Sunmuş olduğu kampanyada 36 ay vade seçeneği sunan Vakıfbank bunu çok düşük bir faiz oranıyla yapıyor. Bu nedenle emekli vatandaşların da dikkatini çekiyor. Emekli vatandaşlar emekli maaşlarına Vakıfbank üzerine taşımaları durumunda ise ekstra bir faiz oranı indirim sağlanıyor. Bu faiz oranı indirimine kullanmak için hemen maaşınızı Vakıfbank’a taşıyabilirsiniz..
 
Vakıfbank sunmuş olduğu yeni kampanya doğrultusunda emekli vatandaşlara en uygun faiz oranları ile kredi imkanı sunuyoruz. 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunan Vakıfbank, bu kredileri emekli vatandaşların aldığı emekli aylıklarına göre planlıyor. Ödeme şekli de yine emekli vatandaşların aldıkları emekli maaşlarına göre hesaplanarak ayarlanıyor. Sizlerde hemen Vakıfbank kredi kampanyasına başvuruda bulunarak 50.000 TL’ye kadar istediğiniz kredi imkanını kullanabilirsiniz. Vakıfbank sunmuş olduğu bu kredi imkanı yanı sıra esnaf vatandaşları da unutmuyor. Esnaf vatandaşlara da 500.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor. Eğer sizlerde esnaf olarak dükkanınızı genişletmek ya da yeni bir işe adım atmak istiyorsanız Vakıfbank’ın 500.000 TL’lik kredi imkanına başvurabilirsiniz.

Vakıfbank Müşterilerine Özel Faiz İndirimleri

Vakıfbank müşterilerine özel tamamen birbirinden uygun faiz seçenekleri sunuyor. Bu faiz seçeneklerinden faydalanmanız için tek bir tık ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu gerçekleştirmeniz için muhakkak Vakıfbank müşterisi olmanız önemli Vakıfbank müşterisi olduktan sonra birbirinden farklı avantajlardan kolaylık da yararlanabilirsiniz.

# emekli

15 Ara 2022 - 15:30 - Ekonomi