Meşhur Bankadan Şoka Uğratacak Adım! Bu Fırsat Keyifleri Yerine Getirecek

Meşhur bankadan resmen herkesi şoka uğratacak adım geldi. Bu banka müşterilerine ve müşterisi olacaklara birbirinden farklı birçok seçenek sundu. İstediğiniz seçeneklerden birisini seçerek hemen kredi başvurusunda bulanabilirsiniz.

Meşhur bankalar arasında ismini sıklıkla sunduğu krediler ile duyuran İş Bankası’nda resmen yok yok! Yeni kampanyalara imza atarak müşterilerini şaşırtan İş Bankası, iki farklı kredi seçeneği ile müşterilerini sevdirmeyi resmen amaç edinmiş. İşte İş Bankası’dan sizleri şok edecek ve mutlu edecek o iki kampanya!


İş Bankası Gençlere Kredi Sunuyor


İş Bankası başlatmış olduğu kampanya ile gençlere kredi vereceğini duyurdu. 30 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunacağını açıklayan İş Bankası, gençlerin yüzlerini güldürmekte kararlı. Eğer sizler de 18 yaşını geçmiş ve sigorta girişinizi yaptırmışsanız, İş Bankası üzerinden sıkıntısız bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz. Hızlı kredi imkanlarından faydalanmak istiyorsanız, hemen İş Bankası mobil üzerinden kredi başvurunuzda bulunabilirsiniz. Bu seçeneğin yanı sıra direk İş Bankası şubelerine giderek de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen düşük faiz oranı ile gençlere kredi fırsatı sunan İş Bankası’nı tercih ederek, acil nakit ihtiyacınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası Emeklilere 100 Bin TL Kredi Veriyor


İş Bankası verdiği sadece tek bir kampanya ile durmuyor! Yeni kredi fırsatı ise İş Bankası müşterileri olan emekli vatandaşlara. Eğer sizler de emekli ve İş Bankası müşterisiyseniz tam olarak sizlere layık olan bir fırsat size sunuluyor! İş bankası emekli vatandaşlara 100 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor.

Eğer emekliyseniz ve İş bankası müşteriyseniz şanslısınız! İş bankası sizlere 100 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor. İsterseniz hemen başvurunuzu yapabilir, krediniz onaylandıktan sonra acil ihtiyaçlarınız doğrultusunda kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Başvuruyu dilerseniz online olarak dilerseniz de direk şubelerden yapabilirsiniz. Online olarak İş bankası mobil üzerinden başvurunuzda bulunabilirsiniz. 36 ay vadeli bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz. Hemen başvurunuzu gerçekleştirin, krediniz hesabınıza yatsın! Hızlı ve nakit kredi İş Bankası’nda sizlere sunuluyor. Gençlerin ve emekli vatandaşların bütçeleri rahat edecek.

# emekli

15 Ara 2022 - 14:23 - Ekonomi