KYK Kredi ve Burs Alan Öğrencilere İndirim Müjdesi Geldi! Bankası Bankkart Olanlar Bedava Yemek Yiyor

Ziraat Bankası'nın gençlere yönelik benzersiz kampanyası insanları mutlu ediyor. Ziraat Bankası, Aralık ayı itibarıyla reklam faaliyetlerine devam ederken, gençlere özel teşvikleriyle de gündemde. Gençlere yönelik Ziraat Bankası Bankkart Burger King kampanyasının detayları açıklandı.

Ziraat Bankası'nın çok sayıda kampanyası var ama bu kampanya gençlere özel olduğu için öne çıkıyor. Bankkart Genç'e özel kampanya ile Burger King yemeklerini avantajlı bir şekilde alabilirsiniz. Ziraat Bankası'nın Aralık ayı kampanyasının detayları açıklanmaya devam ediyor. Yapılan duyuruda kampanyanın 31 Aralık 2022 tarihine kadar devam edeceği belirtildi. Ziraat Bankası'nın resmi internet hesabı üzerinden yapılan duyuruda kampanyanın detayları açıklandı. Burger King Tıkla Gel'den vereceğiniz siparişlerde özellikle Bankkart Genç'te indirimli yemekler alabilirsiniz.

Kampanya Katılım Şartları

Ziraat Bankası, Bankkart Genç kullanıcılarına yönelik özgün bir pazarlama gerçekleştirerek dikkatleri üzerine çekti. Pek çok kişi, Burger King menüsünü ucuza almak istediklerinden, kampanyanın ayrıntılarıyla ilgili araştırmalarını hızlandırdı. Ziraat Bankası tarafından sağlanan promosyon yönergeleri şunlardır:

  • Promosyon, 31 Aralık 2022 tarihine kadar Türkiye'deki Burger King lokasyonlarında bulunan Tıkla Gelsin Sana Gelsin'de, havalimanları ve mobil restoranlar hariç uygulanacaktır.
  • Burger King menülerini tıkla ve gel yoluyla satın alan Bankkart'ın genç müşterileri de kendilerine uygun olasılıkları belirleyebilecekler.
  • Kampanyaya katılmak için bireylerin BURGERKING yazıp 4757'ye SMS göndermeleri gerekmektedir. Bir tüketici aynı anda en fazla beş indirim kodu kullanabilir. Müşteriler, kodu alabilmek için SMS'leri ayrı mesajlarla göndermelidir. SMS mesajları ücretsiz olmakla birlikte tüketicilerin bankaya kayıtlı mobil cihazlarına iletilmesi gerekmektedir.
  • Aynı gün veya farklı günlerde indirim kuponu kazanmak isteyen kişiler bunu yapabilir.
  • Kodsuz alınan indirimler geçerli olmayacaktır. Edinilen kodlar 31 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılmalıdır.
  • Kampanyaya özel kodlar tek kullanımlıktır. Ayrı bir kampanya ile birleştirilemez veya farklı bir menü ile geçerli olamaz.
  • Tıkla Gelsin mobil uygulaması veya tiklagelsin.com sayfasından sipariş verilmeli ve Kuponlarım sayfasında Kupon Kodu alanına indirim kodu girilmelidir.
  • Kampanya menüsünde ise restoranlardaki menülerde Coca-Cola kutu, orta boy Coca-Cola ise tıkla-tıkla menülerde sunuluyor.
  • Kampanya menüsünde sadece 1 adet içecek bulunacaktır.

14 Ara 2022 - 22:00 - Ekonomi