Bu Bankada Hesabı Olanlar Yaşadı! Bankam Benimle Ayrıcalıklarını Çok Seveceksiniz

Bankam Benimle ayrıcalıklarından yararlanmaya başlamak için Maximum kredi kartına (Maximum Kart, Maximiles, MercedesCard) sahip olmanız ve son iki ayda Banka kanallarından en az iki fatura ödemiş olmanız yeterlidir. Aşağıda detayları verilen kampanya kişiye özeldir ve sadece Banka tarafından ulaşılan müşterilere açıktır.

Faturalarınızı ödemek için bankamızın sunduğu kanalları kullanmanız gerekmektedir. Otomatik ödeme talimatı veya Anında Fatura ile yapılan tüm fatura ödemeleri dikkate alınır.

Maximum Kartınızın Yıllık Maliyeti Yok

  • Maximiles, Maximiles Black ve MercedesCard dışındaki Maximum özellikli kredi kartlarınız için yıllık kart ücreti ödemezsiniz.
  • Her ay 25 TL'ye varan kredi kartı harcamanıza MaxiPuan
  • Kredi kartınızı her ay 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde kullandığınızda 25 TL MaxiPuan kazanırsınız.
  • Banka kartınızın kullanımına her ay 5 TL MaxiPuan
  • Banka kartınız ile her ay yapacağınız her 250 TL ve üzeri harcamanıza 5 TL MaxiPuan kazanırsınız.
  • Kredi kartı kullanan müşteriler, banka kartı ile yaptıkları alışverişlerde daha fazla MaxiPuan kazanamazlar.

MaxiPuan kullanımı: Satın alımınızdan sonraki ayın ilk haftasında puanlarınız aktif ve kullanılabilir bir karta yüklendiğinde SMS alacaksınız. (Örneğin, 1 Mayıs - 30 Mayıs 2022 tarihleri arasında yüklenen MaxiPuanlar, 10 Haziran 2022 tarihine kadar geçerlidir. Yükleme tarihi tatile veya hafta sonuna denk geliyorsa bir sonraki iş gününde yükleme yapılacaktır.) bir takvim yılı boyunca kazanılan ve iki yıllık sürenin bitimine kadar geçerli olan MaxiPuanlarla tahsil edilir. (Örneğin 2022-2024 yılları arasında yüklediğiniz MaxiPuanları kullanabilirsiniz.)

MaxiPuanlarınızı hem Pazarama'da hem de Maximum Mobil'de ve Maximum'a üye diğer bayilerde kullanabilirsiniz. Ekstra MaxiPuan avantajından kartlar değil müşteriler yararlanır. Avanslar MaxiMil'i kapatmak için kullanılamaz ve MaxiPoints, MaxiMil'e dönüştürülemez. Maximum kredi kartları (Maximum, Maximiles ve MercedesCard) ile yapılan tüm alışverişler kampanya kapsamındadır. Ticari Kartlar ve Vadesiz Kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Nakit çekme, taksit, faiz ve komisyonlar, kampanya dönemi dışında yapılan taksitli alımların taksit tutarları, yatırım fonu alımları, altın biriktirme talimatı kapsamındaki altın alımları, harcama iptal/iade işlemleri, düzenli ödeme talimatları, otomatik ödemeler, bireysel emeklilik hesabı katkı işlemleri, vergi ödemeleri, fatura ödemeleri, Azami Fırsat ve MaxiPuan kullanım işlemleri, kampanya döneminde yapılan alışverişlerin iptal edilmesi veya harcanan paranın iadesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri ödenir.

14 Ara 2022 - 21:00 - Ekonomi