Merkez Bankası Duyuruyu Yaptı! 0.97 Faizle Kredi Fırsatları Başladı! Peki Hangi Bankalar Katılıyor?

Merkez Bankası'ndan yeni açıklama geldi. Tüm kredilerde yüzde 0,97 faiz uygulanacak. Kampanyaya hangi bankalar katılacak? Başvurular için hangi aşamalar var? İhtiyaç kredisi için kimler başvurabilir? Hepsini haberimizde bulabileceksiniz.

Ülkemizde ihtiyaç kredilerinde öne çıkan bankalar faiz tasarrufu sağlıyor. Kredi kullanmak isteyen halka müjdeli haber verildi. Para sıkıntınız varsa bankalardan ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Uygun faiz oranları ile kredi veren bankalara başvuruda bulunarak kredinizi kullanabilirsiniz. İlgili bankalardan kredi başvurusunda bulunanların, kurumlar tarafından belirlenen kredi kurallarına uymaları gerekmektedir. Adayların kredi puanının en az 1200 olması gerekir. Diğer zamanlarda kredi almaya hak kazanamazsınız.

Ziraat Bankası'ndan 0,97 Faizli İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası aracılığıyla kredi kullanmak isteyenlerin bankadan maaş almaları gerekmektedir. 0,97 faiz oranı ile kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Aldığınız kredi ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bankadan maaş alan müşteriler, kredi notu düşük olmasına rağmen ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabileceklerdir. Kredi başvurusu için size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

QNB Finansbank 0,97 Faizli İhtiyaç Kredisi

QNB Finansbank, maaşlı müşterilerine 0,97 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Başvuru yaparak 36 ay geri ödemeli 50.000 TL kredi kullanabilirsiniz. Kredi notu 177 ve üzerinde olan müşteriler SMS başvuru tekniğini kullanabilirler. TC kimlik numarasının 5030 numarasına gönderilmesi başvuru başlatır. Başvuruyu gönderdikten kısa bir süre sonra sonuçla ilgili bildirim alacaksınız. Ayrıca online başvuru formunu doldurarak da başvuru yapabilirsiniz. Başvurudan sonra cep telefonu kredisi sona erecektir. Kredi notu iyi olan müşteriler, banka şubelerinde bulunan onaylı krediyi kullanabilirler.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşlar en yakın banka lokasyonlarında işlemlerini tamamlayabilirler. Son altı ay sigortalı olarak bir işte çalışan emekli memurlar, internet üzerinden aldıkları kredi onayı ile aynı gün bir banka şubesine giderek kredi başvurusunda bulunabilir ve kredi kullanabilirler. Emekli maaşını bu bankalar aracılığıyla alan emekliler ise yüksek limitli kredi kullanabilecek ve 50.000 TL'ye kadar kullanacakları tüm krediler için bankaların yürüttüğü özel kredi kampanyalarından faydalanabilecekler.

14 Ara 2022 - 19:00 - Ekonomi