Borcu Olanlara Müjdeli Haber Geldi! Artık Tüm Borçlar Tek Bankada! İş Bankası İnanılmaz Bir Hamle Yaptı

Bankalar, borcu olan borçlulara borç konsolidasyonu kredileri sunmaya başladı. İş Bankası da bir kredi veren kuruluştu. Öğrenciler, işçiler ve emekliler. Türkiye'de her vatandaşın bankalara borcu olduğunu söylemek doğru olabilir. Neredeyse herkesin borçlu olduğu binlerce liradan insanlar ekonomik olarak etkileniyor. Bunun sonucunda insanlar borçlarını ödemek için çare arıyor. Bu yöntemlerden biri de banka kredileridir.

Borç ödemek için kullanılan banka kredileri herkesin mali durumuna yardımcı olur. İş Bankası borç kapatma kredisi veren farklı bir bankaydı.

Vatandaşlar, İş Bankası Borç Kapatma Kredisi ile borç tahsilatlarını konsolide edebilmektedir. Öğrenci, işçi ve emeklilere sağlanan bu imkan ile borçlarınızı tek bir bankada ödeyebileceksiniz. Borcunuz varsa ve nasıl ödeyeceğinizi düşünüyorsanız İş Bankası'na başvurarak borç kapatma kredisi alabilirsiniz.

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi

Borç Kapatma Kredileri, hemen hemen herkesin tercih ettiği bankalardan biri olan İş Bankası tarafından sunulmaktadır. İş Bankası'na kredi başvurusunda bulunabilmeniz için öncelikle İş Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Bunun için bankanın resmi internet sitesinde veya İşCep üzerinden banka müşterisi olmak istediğinizi belirten bir form doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra bankanın borç kapatma kredisine başvurabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra eğer yetki verilirse borcunuz miktarı hesabınıza yüklenecek ve hepsini tek noktadan tahsil edebileceksiniz.

Borç Transferi Nedir?

Çeşitli bankalardan mevcut kredilerinizi İş Bankası Borç Kapatma Kredisi ile birleştirerek işinize yarayan taksit tutarına göre 36 aya kadar taksit yapabilirsiniz. Bu, ödemelerinizi tek bir yerden hızlı bir şekilde yapmanızı ve kontrol altına almanızı sağlar.

Borç Transferi Kredi Kartı Borçlarını Kapatmak İçin de Kullanılabilir Mi?

Borç Kapatma Kredisi ile çeşitli bankalardan 36 aya kadar olan kredi kartı faturalarınızı İş Bankası'nda düzenleyerek kartlarınızdaki kullanılabilir kredi miktarını artırabilirsiniz. Size özel seçilecek faiz oranları ile borç transferi yapmak için kullanacağınız Borç Kapatma Kredisini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Borç transferi talebiniz, talep ettiğiniz spesifik kredinin (ihtiyaç/konut/araç) koşullarına göre değerlendirilecektir.

İşCep'ten İhtiyaç Kredisi Başvurusu

  • "Krediler" > "İşCep" > Anında Kredi > "Kredi Uygula" veya
  • Kredi > Uygulamalar > Anında Kredi işlemlerini yaparak
  • İnternet Şubesinden ihtiyaç kredisi başvurusu;
  • Anında Kredi veya "Kredilerim"
  • İşlemler yapılarak "Başvuru-Ürünler" altında Anında Kredi Başvurusu bulunur.
  • Bulunduğunuz sayfada sağ üst köşede yer alan "Şimdi Başvur" butonuna tıklayın.

14 Ara 2022 - 18:00 - Ekonomi