İş Bankası’ndan 500 TL Kazanabileceksiniz! Kredi Kartına Anında Yükleniyor Tek Tıkla Kullanabileceksiniz

Aralık 2022 ile ilgili olarak İş Bankası yılın son kampanyasını da açıkladı. İş Bankası, kampanya detaylarının yanı sıra katılım tarihini de açıkladı. Kampanyaya katılanlara tazminat olarak 500 TL verilecektir. İş Bankası kampanyasının detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

Yıl sonunda da İş Bankası kampanyalarına devam ediyor. Kampanyaya katılanlar 500 TL'ye kadar ödül kazanmaya hak kazanacak. İş Bankası, Aralık ayında kampanya detaylarını açıkladığında, müşterilerin Maximum Mobil veya İşCep üzerinden kampanyaya katılabileceklerini belirtmişti. Bireysel işyerlerinde kampanyaya katılan Maximum üye işyerlerine tek seferde 400 TL ve üzeri olmak üzere toplam 500 TL maxipuan ve 9 Aralık - 1 Ocak tarihleri arasında yapılan her ek alışverişte 50 TL maxipuan sağlanacaktır. İşbank kampanyasının detayları aşağıda daha net bir şekilde verilmiştir.

Maxipuan Kampanya Katılım Şartları Açıklandı

Kampanyaya katılım şartları İş Bankası'ndan yapılan açıklama ile kamuoyuna açıklandı. Müşteriler kampanyaya alışveriş yapmadan önce veya sonra katılabilir. Maximum Mobil veya İşCep uygulamasının kampanyalar alanında yer alan katıl butonunu seçerek kampanyaya katılanlar ücretsiz olarak katılabilirler. İş Bankası tarafından kamuoyuna duyurulan kampanya katılım koşulları aşağıdaki gibidir:

1 Ocak 2023 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ikinci alışverişiniz toplamda 500 TL, her ek alışverişiniz 50 TL kazandıracaktır.


Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir ve toplamda yalnızca 500 TL MaxiPuan kazanabilir.

MaxiPuanlar, kampanya süresi boyunca iptal edilen işlemlerde veya iadelerde iade edilir.

18 Ocak 2023 tarihinde kazandığınız MaxiPuan alışveriş kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanlar 28 Şubat 2023 tarihi itibariyle kullanılmaya devam etmektedir.

Kullanılmayan Maxipuanların iadesi 1 Mart 2023 olarak planlanmıştır.

Kampanyada yer alan Maximum Mobil bar gösterimleri bilgilendirme amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini yansıtmaz.
Kampanyaya katılırken kullanılan son kart Maximum Kart ise, kampanya şartlarını sağlayan herkes ödülden yararlanabilir.
Kampanya için kullanılan kredi kartı Maximiles fonksiyonuna sahipse MaxiMil kullanabilirsiniz. Yani kişisel tercihe bağlı olarak Maxipuanlar da Maximil olarak kolay bir şekilde kullanılabilir.

# 2023

14 Ara 2022 - 16:00 - Magazin