Halkbank Sonunda Devreye Girdi! Sürpriz Para Ödemesi Yapıyor! Haberi Olmayan Kalmasın

Halkbank da promosyon kampanyasında yer aldı. Halkbank halka yönelik önemli bir hediyeleşme programı başlattı. Hem kamu hem de ticari bankalar vatandaşlara promosyonlar sunmaktadır. Programa katılan son banka Halkbank oldu. Halkbank beklenmedik bir miktarla halkın karşısına çıktı.

Halkbank'tan çok önemli bir açıklama geldi ve kart sahiplerini doğrudan etkiledi. Yeni kampanyanın özellikleri bu sürümde açıklandı. Banka tarafından yapılan duyuruda Halkbank kart sahiplerine yeni yılda 3404 numarasına SMS göndererek toplam 400 TL Paraf Para hediye edebileceği belirtilirken, "Yeni yıla özel olarak 400 TL'ye kadar Paraf Para" başlığı altında ödüller paylaşıldı.

Kampanya Detayları

Bu kampanya ile marketlerde, giyim, optik, saat, kozmetik, mücevher, oyuncak gibi alanlarda ilk 300 TL'den sonra her 300 TL ve üzeri için 30, son 300 TL ve üzeri için 130 Paraf Para kazanabileceksiniz. Kampanyanın detaylarına ilişkin duyuruda ayrıca şu iddialarda bulunuldu:

  • Bankaya kayıtlı cep telefonu numarası kampanyaya katılan SMS'ler hakkında bilgi içermektedir.
  • Uygulama ücretsiz olup, telefonla gönderilen kısa mesajlar için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Halkbank Emeklilik Promosyon Ne Kadar?

Emeklilerin Halkbank'ın duyurduğu promosyon kampanyasından yararlanabilmesi için maaş transferi ve promosyon başvurularını bankanın yetkili işlem kanalları üzerinden yapması gerekmektedir. Halkbank internet sitesinde emekli promosyon kampanyası ile ilgili kapsamlı bilgiler yer almaktadır. Emekli maaşını üç yıl aynı bankadan almayı taahhüt eden emeklilere promosyon ödemesi yapıldığından, maaş aralığına göre hangi bankanın ne kadar ödeyeceği pek çok kişi tarafından sorgulanmaktadır. Bu bağlamda mevcut banka pazarlama girişimleri üzerine araştırmalar devam etmektedir. Emekli promosyon ödemeleri Halkbank'ın resmi internet sitesinde yapılan duyuru ile kamuoyuna duyurulmuştur.

Halkbank'tan yapılan açıklamaya göre, emekli maaşını 3 yıl süreyle Halkbank'tan almayı kabul eden emeklilere 3 bin TL'den başlayan promosyon ödemesi yapılacak. Ücret miktarı arttıkça söz konusu emekli maaşı promosyon ödemesi en fazla 5.000 TL'ye kadar çıkmaktadır. Halkbank'ın güncel pazarlama kampanyası şöyle:

  • 3.500 TL’nin altında maaş alan kişilere 3.000 TL
  • 3.500-7.499 TL arasında maaş alan kişilere 3.500 TL
  • 7.500-9.999 TL arasında maaş alan kişilere 4.500 TL
  • 10.000 TL ve üzerinde maaş alan kişilere 5.000 TL

14 Ara 2022 - 14:00 - Ekonomi