QNB Finansbank Müjdeli Haberi Verdi! Peşinatsız Düşük Faiz Oranı ve 180 Ay Vadeyle Konut Kredisi Fırsatı

Enflasyon oranı son dönemde Türkiye'de ve dünyada yaşanan olaylar sonucunda hiç olmadığı kadar yükselmiştir. Sonuç olarak, enflasyondaki artışın bir sonucu olarak hemen hemen her sektör bir sıçrama gördü.

QNB Finansbank'tan peşinatsız, düşük faizli ve 180 aya varan vadelerle konut kredisi imkanı vatandaşları sevindirdi. Türkiye'de ve dünyada yaşanan son gelişmeler sonucunda enflasyon hiç olmadığı kadar yükseldi. Sonuç olarak, enflasyondaki artışın bir sonucu olarak hemen hemen her sektör bir sıçrama gördü. Konut fiyatlarının fahiş seviyelere yükselmesi sonucu vatandaşlar kredi almanın cevabını buldu.

Ev almak isteyen kişiler tercih yapmadan önce tüm kurumların sunduğu konut kredisi seçeneklerini inceler ve kredi başvurusu yapmadan önce detaylı bir çalışma yürütür. QNB Finansbank, internet sitesinde konut kredisi kampanyasını duyurdu ve her bir koşulu ayrıntılı olarak ele aldı.

Kampanya Detayları

QNB Finansbank, ev sahibi olmak isteyenlere yönelik konut kredisi kampanyasını internet sitesinde duyurdu. Banka böylece 180 aya varan vade imkânı sağlamaktadır. İyi haber ise, sabit faizli öngörülebilir ödeme seçenekleri de sunan banka, satın alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerinin %100'üne kadar kredi verecek.

%100 Konut Kredisi Koşulları

QNB Finansbank'tan yapılan açıklamaya göre yüzde 100 konut kredisi kullandırılabilmesi için halktan bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Kredinizi TL olarak kullanabilirsiniz. Hem şu anda sahip olunan konut hem de satın alınacak konut ekspertiz yaptırmaktadır. Tapuda mesken olarak görülen yerler için sadece gerçek kişiler kullanabilir. Sabit faizli kredilerde bir veya birden fazla kredi taksitinin erken ödenmesi talep edildiğinde, ödenen anaparanın %1'i, kalan vade 36 aydan fazla ise %2, kalan vade 36 aydan az ise %2 oranında ücret alınır. Mevcut evinizi ve almak istediğiniz konutu teminat olarak göstermeniz yeterlidir. Kefil şartı her zaman gerekli olmamakla birlikte bankamız uygun gördüğünde kefil şartı aranabilir. Banka müşterilerini bilgilendirdi. Ek Hesap (Aylık Kredili Mevduat Hesabı)'nın faiz oranı kampanya süresince yüzde 1,50'den yüzde 1,36'ya düşürüldü.

14 Ara 2022 - 11:00 - Ekonomi