QNB Finansbank Bankamatik Kartınız Varsa Dikkat! Hesaba 20 Bin TL Ödeme Alabilirsiniz

QNB Finansbank banka kartınız varsa hesabınıza 20.000 TL ödeme yapılacak. QNB Finansbank'ın paraya ihtiyacı olanlar için başlattığı yeni kampanya ile ihtiyaç kredisi kullanan herkes banka şubelerine gitmeden 20 bin TL alacak.

Başlangıçta kendi banka müşterilerine destek kredisi verecek olan bankalar, son dönemde ve özellikle Aralık ayında yılbaşı kredisi olarak kullandıracakları bu kredilerde kampanyalarında düşük faizli kredi kullanacaklara uygun faiz ödeyeceklerini söylediler.

İhtiyaç kredisi kullanacak kişiler, bireysel müşteri olmaları ve banka kredi notlarının uygun olması durumunda 36 ay vade ile 20.000 TL ödeme alabilmektedir. Bu bilgi QNB Finansbank'ın resmi internet sitesinde yapılan duyuru ile yayınlandı. Bu bankanın paraya ihtiyacı olan müşterileri diledikleri zaman ihtiyaç kredisi ödemesinden yararlanmak için başvuruda bulunabilirler. Aralık ayı sonuna kadar devam edecek olan bu kampanyada katılımcılara 20.000 TL kredi ödemesi yapılacaktır.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi işlemlerinizi tamamlamak için kredi ödemenizi doğru faiz oranları ile hemen hesabınıza yatırabilirsiniz. QNB Finansbank'ın resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, banka hesabı olan kişiler banka şubelerine gitmeden işlemlerini anında tamamlayabiliyor. 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi kullanmak isteyen tüm konut sakinlerine 20 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi sağlanacağı açıklandı. Borçlular, bankanın şartlarını yerine getirip ilk taksit ödemesinde 90 gün gecikmeli kredi kullanırlarsa ihtiyaç kredisi ödemesi alacaklardır.

Bireysel müşterilerin QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilmesi için banka kredi puanının en az 1500 olması gerekmektedir. QNB Finansbank'tan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan tüm vatandaşlar, banka şartlarına uydukları sürece aynı gün içinde ödemelerini alıyor. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunu mobil cihazınızdan SMS göndererek alırsınız. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak ve cep telefonunuzdan işlem yapmak istiyorsanız TC kimlik numaranızı 50-30 numarasına mesaj olarak iletmeniz halinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olursunuz. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılıp başvuru yapacak tüm vatandaşlar için QNB Finansbank 3 ay ertelemeli yeni bir kredi paketi hazırlıyor.

13 Ara 2022 - 23:00 - Ekonomi