PTT İnanılmaz Bir Kampanyaya İmza Atıyor! 30 Bin TL Düşük Faizli Kredi Ödemesi Fırsatı

PTT tarafından 30.000 TL'lik kredi kampanyası açıklandı. Düşük faizli ihtiyaç kredisi sağlayan ve 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunan PTT, ödeme bilgilerini açıkladı. PTT şubesine başvurmanız halinde 30.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

PTT'nin duyurusu kapsamında vatandaşlara 30 bin TL'ye varan ihtiyaç kredisi kullandırıldığı ortaya çıktı. PTT, paraya ihtiyacı olan vatandaşlara ilk taksiti 90 gün erteleme seçeneği sunarak yardımcı oluyor. Halkın büyük bir kısmının talepleri ödeme parametreleri dahilinde ele alınmakta ve bu parametreler dahilinde belirlenen tutarlar 30.000 TL'ye kadar ödenmektedir. PTT, vatandaşların kışa hazırlık çalışmalarında onlara yardımcı olmak istiyor.

İnanılmaz PTT Kampanyası

Kredi kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların başvuruları Aktif Bank üzerinden PTT kampanyası kapsamında kabul edilecektir. 30.000 TL'ye kadar kullandırılabilen kredinin parametreleri dahilinde üç ay ek erteleme seçeneği de bulunuyor. Taksit erteleme seçeneğinin yanı sıra kredi ödeme alternatiflerinde de avantajlı faiz oranları göze çarpmaktadır.

PTT'nin açıklamasına göre başvuru işlemleri PTT gişeleri kullanılarak da oluşturulabilecek. 30.000 TL'lik ödemeyi almak isteyenlerin hızlı başvuru yapabilmesi için gişede ya da internet üzerinden başvuru yapması gerekiyor. Vatandaşların başvuruları kabul edildikten sonra hesapları üzerinden ödeme yapılabilmektedir.

SMS Katılımı Sağlanabiliyor

PTT emekli kredisine SMS göndererek konutunuzdan kaç onay aldığınızı anında öğrenebilirsiniz. SMS ile PTT emekli kredisi başvurusunda bulunan kişiler, talebinin kabul edilmesi halinde 30.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli, krediye hak kazanacaktır. PTT kredi kampanyası için SMS başvuru talimatları aşağıdadır.

Cep telefonunuzun mesaj alanında PTT yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı giriniz. Bu yazdığınız mesajı sonrasında 30 50 numarasına hızlıca gönderin. Bu yöntemde kimlik numaranız başvuruyu değerlendirmek için kullanılır ve onaylanıp onaylanmadığınızı en kısa sürede öğrenebilirsiniz. Onaylanan kredilere PTT aracılığıyla dilediğiniz gibi kolayca erişebileceksiniz. Maaş almayan vatandaş maaş müşterisi olmak isterse kredi kullanacak. Vatandaşlar, kredi işlemlerini SMS ile gerçekleştirmenin yanı sıra PTT şubelerinde kimliklerini belirli bir müşteri temsilcisine ibraz ederek de kolay bir şekilde başvurabiliyor.

13 Ara 2022 - 22:00 - Ekonomi