Ziraat Bankası Hesabı Olanlar Dikkat Etsin! Ziraat Bankası Bunları Yapana 1250 TL Veriyor

Ziraat Bankası hesabınız varsa dikkat. Bu işlemi kim tamamlarsa Ziraat Bankası'ndan 1250 TL hediye para alacak. Bankkart kullanan Ziraat Bankası müşterilerine bankadan özel mesaj geldi.

Banka, resmi internet sitesi aracılığıyla müşterilerine özel kampanyalar hakkında bilgi vermeye devam etmektedir. Bankkart kampanya duyurusu kampanyaya dahil olanlara 1250 TL hediye edilecektir. Ziraat Bankası tatil yapmayı müşterilerine planlayanlara eşsiz bir kampanya fırsatı sunulmuştur. Buna göre TatilBudur'da Bankkart ile yapılan 7.500 TL ile 12.500 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişlerde 750 TL Bankkart Lirası veya 1.250 TL Bankkart Lirası verilecektir.

1250 TL Bankkart Lira Kampanya Açıklaması

TatilBudur'da tek seferde 7.500 TL ve 12.500 TL arasında yapacağınız peşin/taksitli alışverişlerde Bankkart kredi kartı veya banka kartı fonksiyonu ile sırasıyla 750 TL Bankkart Lira veya 1.250 TL Bankkart Lira kazanırsınız. Ayrıca yazlık otellerde peşin fiyatına 3 ve 8 taksit imkanından da yararlanabilirsiniz. Promosyon 4 Kasım - 14 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr sitesinden veya SMS göndererek kampanyaya katılabilirsiniz. SMS kampanyasına katılmak için bankaya bağlı bir mobil cihazdan TATILBUDUR anahtar kelimesi ile 4757'ye SMS gönderebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için kampanyaya katılım zorunludur.

Müşteriler katılmamayı tercih ettikleri takdirde kampanyanın avantajlarından yararlanamazlar. Bankkart POS cihazlarından yapılan alışverişlerde kampanyadan Bankkart Lirası kazanılması gerekmektedir. Kazanılan Bankkart Lirası 21 Aralık 2022 tarihinde yüklenecek olup, 30 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir. Son Bankkart Lirası ise 31 Ocak 2023 tarihinde tahsil edilecektir. Kampanya süresince bir müşteri maksimum 1.250 TL Bankkart Lirası kazanabilir. Bankkart Lira kampanyası uçak bileti alımlarında geçerli değildir. Ekstra kartlar ile yapılan harcamalar, asıl kart sahibi müşterinin harcamasına sayılacaktır. Kampanya, her bir tekil müşterimizin Bankkart üzerinden yaptığı alışverişlerde geçerlidir. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünlerini içeren işlemler kampanyaya dahil değildir. Nakit çekme, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lirası kullanımına ilişkin işlemler dahil değildir. Kazanılan Bankkart Lirası, kampanya süresince yapılan işlemlerin geri alınması durumunda iade edilecektir.

13 Ara 2022 - 19:00 - Ekonomi