Sonunda Talimat Geldi! Halkbank Ziraat Bankası Vakıfbank ve PTT’ye Başvuranlara Hızlıca Ödeme Yapılacak! Anında Hesaplara Yatıyor

Kamu bankaları milyonlarca kişiye açıklamalar yapmaya devam ediyor. Sonuç olarak başvuru sahipleri hesaplarına yatırılmak üzere PTT, Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank'tan hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde nakit ödeme alacaklar.

Yeni bir yıla girerken kamu bankaları halkın ihtiyaçlarına hizmet etmeye devam ediyor. Bu konuda arka arkaya ihtiyaç kredisi kampanya duyuruları da sonunda yapılmaya başlandı.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank'ın aktif ettiği uygulama görüntüleniyor, PTT ise ödemeleri Aktifbank'ın ortak hesaplarına hızlı bir şekilde aktarıyor. Sonuç olarak, kredinin kullandırıldığı andan itibaren ödemeler açık TL hesaplara hiçbir şekilde beklemeden gönderilecek. Vatandaş istediği vade ve tutarda krediyi dilediği gibi kullanabilecek.

PTT İhtiyaç Kredisi Fırsatı

PTT açıklamalarında "Nakit ihtiyacı olan bireyler için artık PTT'den kredi çekmesi N Kolay!" denildi. Hemen paraya ihtiyacı olan bireyler için koşulsuz ihtiyaç kredisi anında hesaplarına hiçbir problem yaşamadan geçecektir. PTT ihtiyaç kredisi 10 bin Türk Lirası kredi kullandırılacağını söyledi. 36 ay vade, basit ödeme seçenekleri ve aylık 622,9 Türk Lirası taksit imkanı ile vatandaşlar anında krediye ulaşabilecek.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Ziraat Bankası, kredilendirme kampanyalarını kamuoyuna duyurmaya devam ediyor. Ziraat Bankası'ndan 10.000 Türk Lirası olarak hesaplanan ihtiyaç kredisi için faiz oranları ve diğer bilgiler bu şekilde açıklandı. Banka, vatandaşların kredi taleplerini karşılamak için aylık 407,45 Türk Lirası taksit ile yüzde 1,79 faiz oranıyla kredi kullandıracak.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Vakıfbank, vatandaşların ihtiyaç kredisi taleplerine yüzde 1,91 faiz oranıyla karşılık vereceğini açıkladı. Sonuç olarak, bankanın duyurusuna göre bireyler 36 ay 417,16 Türk Lirası taksitle 10.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisi kullanabilecekler.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Halkbank ihtiyaç kredisi programı hakkında da kamuoyu bilgilendirildi. Bu sayede kampanya %1,89 faiz oranı ile halkın alabildiği kadar taksitte dağıtılmıştır. Halkbank'tan 10.000 Türk Lirası borç alan kişiler, 36 ay boyunca aylık 415,53 Türk Lirası taksit ile toplam 14.959 Türk Lirası geri ödeme yapacak.

# ptt

13 Ara 2022 - 18:00 - Ekonomi