QNB Finansbank Emekli Promosyon Ödemeleri Sonunda Netleşti! Maaş Aralığına Göre Promosyon Fırsatı

Güncel emeklilik promosyon ödemesi QNB Finansbank tarafından yapılan açıklama ile kamuoyuna açıklandı. Bankalar emeklilik promosyonlarıyla ilgili promosyon taleplerinde bulunmaya devam ediyor, ancak hangi bankanın ne kadar ödeyeceği belli değil.

Üç yıl boyunca aynı bankadan emekli maaşını almayı kabul eden emeklilere promosyon teşviki verildiği için ödemelerle ilgili incelemeler de yapılıyor. Bu durumda verilecek promosyonlar QNB Finansbank resmi sitesinden alınan bilgilerle duyurulmuştur.

Aralık ayının gelmesiyle birlikte QNB Finansbank reklam programlarını bu doğrultuda revize etti. Maaşlarını bu bankaya havale eden emeklilere promosyon ödemelerinin yanı sıra yararlanma imkanları da sağlanmaktadır. Yurtiçi diğer tüm banka ATM'lerinden ayda 2 kez ücretsiz para çekebilme, belirli İnternet şubelerinden ve QNB Mobil'den yapılan EFT ve TL havale işlem maliyetlerinin hariç tutulması bu fırsatlar arasındadır.

Emekli maaşını Bankadan alan CardFinans Emekli kredi kartı sahipleri, market ve eczane harcamalarında yıllık 1200 TL'ye varan indirimlerden yararlanabilecekler. Ayrıca QNB Finansbank şubelerinden yapacağınız işlemlerde emir önceliğinden, Emekli Bankacılık müşterilerine özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattından yararlanma şansından ve fırsattan yararlanabileceksiniz.

QNB Finansbank Emeklilik Promosyonu Ne Kadar?

Emekli maaşını QNB Finansbank'tan 3 yıllığına almayı kabul eden emeklilere 3.000 TL'den başlayan promosyon ödemesi yapılıyor. Ücret yükseldikçe söz konusu emekli maaşı promosyon ödemeleri en fazla 5.000 TL'ye kadar yükselmektedir. QNB Finansbank'ın güncel emeklilik promosyon ödemeleri aşağıdaki gibidir:

  • 3.500 TL’ye Kadar Emekli Maaşı Olanlara: 3.000 TL
  • 3.500 TL – 7.500 TL Arasında Emekli Maaşı Olanlara: 3.500 TL
  • 7.500 TL – 10.000 TL Arasında Emekli Maaşı Olanlara: 4.500 TL
  • 10.000 TL ve Üzerinde Emekli Maaşı Olanlara: 5.000 TL

QNB Finansbank'ın halka açık hale getirdiği promosyon ödemesinden yararlanmak isteyen emekliler, bankanın yetkili işlem kanallarından maaş transferi ve promosyon başvurusunda bulunabilirler. QNB Finansbank web sitesinde emeklilik promosyon programı hakkında kapsamlı bilgiler yer almaktadır. Kimlik numaranız ile size en yakın QNB Finansbank Şubesine giderek ve kimlik numaranızı göstererek emekli maaşınızı bu bankaya kolayca aktarabilirsiniz.

13 Ara 2022 - 17:00 - Ekonomi