O 3 Bankadan Deprem Etkisi Yaratan Duyuru Yapıldı! Yeni Kampanyayı Kaçıran Çok Üzülür

Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası aracılığıyla yeni bir kampanya başladı. Nakit harcayarak bu bankaların kampanyalarına katılabilir, bu kampanyalardan yararlanarak kredilerinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası kredi kullanacaklara belirli şartlara uygun olarak kredilendirme seçenekleri sunmaktadır. Yakın tarihli bir duyuruya göre, kredi notu ve banka kredi geçmişi iyi olan kişilere hemen geri ödeme yapılacak. Başvuruyu aldıktan üç ay sonra, banka başvuranların hesaplarına kredi ekler.

Kredi notu ve banka kredi geçmişi düşük olan kişiler başvuru yapsalar bile Ziraat Bankası Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından kredi için onaylanmayacaktır. Bu kişiler bankalardan 100.000 TL'ye kadar kredi alacak, azami 24 ay vadeli krediler için geri ödeme planı oluşturulacak.

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat bankası üzerinden kredi başvurusu yapmak için banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Kredilerinizi kimlik ve gelir belgelerinizle birlikte banka lokasyonlarındaki hesaplarınıza ekleyebilirsiniz. Başvurunuz kredi puanınıza göre değerlendirilecek ve bu kredilerin koşullarına göre ödeme yapılacaktır. Ziraat Bankası aracılığıyla adaylara parasal kolaylıklar sağlanacaktır. Uygun bulunanlar için mobil uygulama üzerinden kredi kullandırılacaktır.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Bir kişi kredi başvurusu yaptığında, Garanti Bankası anında yanıt verir. Garanti Bankası'ndan kredi başvurusu yapmak için işlem yapmayı planlıyorsanız, işlemlerinizi bankanın yürürlükteki kredi yönetmeliğine uygun olarak hesabınıza aktararak hemen yapabilirsiniz. 100.000 TL kredi için banka lokasyonlarına giderek belirli bir müşteri temsilcisi aracılığıyla kredi alabilirsiniz. Bu kredilerden anında sonuç alacaksınız ve bu sonuçlara göre kredi uygulanacaktır. Ayrıca kredi notunuza bağlı olarak faturalarınızı ödemek için de kredi alabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası başvuruları SMS ile kabul etmektedir. SMS ile başvuranlar, bankadan anında yanıt alırlar. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için tek yapmanız gereken bir mesaj göndermek. Bu mesajda Bireysel TC Kimlik Aylık Geliriniz ve Doğum Tarihiniz boşluk bırakılarak 4411'e gönderilebilir. Beş dakika içinde, kredi başvurusunun sonucu size bildirilecektir.

13 Ara 2022 - 15:00 - Ekonomi