PTT Önünde Uzun Kuyruklar Görürseniz Şaşırmayın! 30 Bin TL Kredi Fırsatı Sunuluyor

PTT 30.000 TL kredi kampanyasıyla halkı tanıştırdı. Düşük faizli ihtiyaç kredisi için 3 aylık erteleme süresi açıklandı. Açıklamaya göre başvurular PTT şubelerinden geldi. Vatandaşlara 30.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi sunulmaya başlandı. PTT üzerinden yürütülen yeni ödeme kampanyasında 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacaklar.

Düşük faizli ihtiyaç kredisi için 3 aylık erteleme süresi açıklandı. Açıklamaya göre başvurular PTT şubelerinden geldi. Vatandaşlara 30.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi sunulmaya başlandı. Acil finansman ihtiyaçlarını karşılamak için banka kredisi kullanmak isteyen kişiler, kendilerine basit kredi sağlayabilecek bankaları ve kurumları tercih etmektedir. PTT sunduğu kolaylık ile vatandaşlara 30.000 TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. PTT İhtiyaç Kredisi faiz oranları, kredi kullanan kişinin kredi puanına göre değişkenlik göstermekte ve 36 ay geri ödeme süresine sahiptir.

PTT 30 Bin TL Kredi Fırsatı

PTT üzerinden yürütülen yeni ödeme kampanyası kapsamında 30 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanan kişiler ilk taksit ödemelerinde 90 gün vadeli kredi kullanabilecek. Bu kampanya duyurusu sonucunda paraya ihtiyacı olan site sakinlerinin taleplerinin büyük bir kısmı karşılanmış olacaktır. 30.000 TL'ye varan ödeme limitleri ile maddi durumunuzu düşünmeden hemen başvuru yapabilir, nakit ihtiyacınızı ve kış hazırlıklarınızı yılbaşı yaklaşırken planlayabilirsiniz.

Kurum bu finansman kampanyasını yeni duyurmuş olup, kredi başvuru işlemleri Aktif Bank üzerinden tamamlanabilmektedir. 3 ay vade farksız yapılacak 30.000 TL'ye kadar olan ödemelerde, taksit gecikmesi olmadığı gibi kredi ödeme alternatiflerinde de finans piyasasının en uygun faiz oranları kullanılacak. PTT'nin açıkladığı bu kampanya için başvuru sürecini PTT gişelerinden de hemen başlatabilirsiniz. 30.000 TL tutarındaki ödemeler şu anda mevcuttur. Bu paraları gişeden veya daha kolay bir şekilde uygulama aracılığıyla nakit olarak alabilir ve başvuru sürecini hızlı bir şekilde tamamladıktan sonra harcamaya başlayabilirsiniz.

PTT'nin açıklamış olduğu bu nakit ödeme kampanyasında başvuru işlemleri SMS ile de kolay bir şekilde tamamlanabiliyor. Bu mesajı 3050'ye iletmek için PTT yazıp bir boşluk bırakarak TC Kimlik Numarasını yazmanız yeterli olacaktır.

# ptt

13 Ara 2022 - 14:00 - Ekonomi