Ev Alacaklara Müjdeli Haber Geldi! QNB Finansbank Vadeyi 180 Aya Kadar Uzattı

Artan fiyatlar ve enflasyon nedeniyle en fazla zam alan gruplardan biri de emlak grubu. Pek çok insan, bir ev edinmek isterlerse gereken parayı bulamıyor. QNB Finansbank, halkın taleplerine hızla cevap vererek müşterilerine ek kredi imkanları sunmaya devam etmektedir. Artık bir ev alıcı kredisi olanağına erişiminiz var.

Konut fiyatlarının artması nedeniyle birçok kişi ev almakta zorlanıyor. QNB Finansbank'tan konut almayı planlayan vatandaşlara müjdeli finansman paketi açıklandı. Ev almak isteyen kişilerin ihtiyaç kredisi çekerek uzun vadeli ödeme yapma seçeneği bulunmaktadır. Zaman içinde minimum aylık ödemeler yapılarak vatandaşların ev sahibi olması sağlanmaktadır.

180 Ay Vade Seçeneği

Artan maliyetler nedeniyle insanlar düşük faizli kredi arıyor. QNB Finansbank tarafından düşük faiz ve uzun vadeli şans arayanlar için müjdeli kredi paketi açıklandı. Yeni ev almak isteyenler için vade süresi QNB Finansbank tarafından uzatıldı. Standart Konut Kredisi kampanyası kapsamında açıklanan yeni vade oranları ile vatandaşlar daha uzun vadelerde aylık düşük ödemelerle konut sahibi olabilecek. 180 ay vade seçeneği ve Aralık 2022'den itibaren geçerli olan sabit faiz oranları, düzenli aylık ödemelerle ev sahibi olmak isteyenler için avantajlı olacaktır.

QNB Finansbank Konut Kredisi Nasıl Hesaplanır?

QNB Finansbank'tan 180 ay vadeli konut kredisi kampanyası kapsamında en rekabetçi oranlar sağlanmaya devam ediyor. Standart Konut Kredisi parametreleri dahilinde, düşük faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile bu cazip fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 180 ay vadeli 100.000 TL konut kredisi için örnek bir hesaplamada aylık 2.405 TL ödemeler hesaplanmıştır.

QNB Finansbank'tan Konut Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

180 ay vade seçeneğiyle Standart Konut Kredisi fırsatından yararlanmak isteyen vatandaşlar, satın almayı planladıkları konutu teminat göstererek kredi kullanabiliyor. Almayı planladığınız evin tapu fotokopisi, kimlik belgesi, varsa yeni tarihli faturalar, maaş bordrosu, gelir belgesi gibi belgelerle banka şubelerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank'tan yapılan açıklamaya göre yüzde 100 konut kredisi kullandırılabilmesi için halktan bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Aşağıda bu koşulların bir listesi bulunmaktadır:

  • Kredinizi TL olarak kullanabilirsiniz.
  • Hem şu anda sahip olunan konut hem de satın alınacak konut ekspertiz yaptırmaktadır.
  • Sabit faizli kredilerde bir veya birden fazla kredi taksitinin erken ödenmesi talep edildiğinde, ödenen anaparanın %1'i, kalan vade 36 aydan fazla ise %2, kalan vade 36 aydan az ise %2 oranında ücret alınır.

# ücret

13 Ara 2022 - 11:37 - Ekonomi