İstanbul’da Hangi Vapur Seferleri İptal? Vapur Seferlerine Lodos Engeli Geldi, İşte Detaylar

İstanbul'da yaşanan olumsuz hava şartları yüzünden bazı vapur seferlerinin iptal olduğu açıklandı. Peki İstanbul’da Hangi Vapur Seferleri İptal?

Büyütmek için resme tıklayın

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre sarı ve turuncu kodla uyarılan İstanbul yağmura teslim oldu. Yağmura hazırlıksız yakalanan bir çok İstanbullu ise çok zor anlar yaşandı. Yollarda oluşan su birikintileri hem yayalara hem de araç sahiplerine zor anlar yaşattı.

Diğer yandan İBB vatandaşlara yönelik yaptığı duyuruda, “Olası olumsuz durumlarda lütfen ALO153 ile iletişime geçiniz” ifadelerine yer verdi.

İstanbul’da Hangi Vapur Seferleri İptal?

İstanbul’da gerçekleşen son derece olumsuz hava şartları nedeni ile de bazı vapur seferleri iptal oldu.

Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş seferinde Moda uğramasının, Üsküdar-Aşiyan, Aşiyan-Anadolu Hisarı-Küçüksu seferinde ring uğramasının yapılamadığı açıklandı.

Şehir Hatları AŞ’nin sosyal medya hesabı üzerinden yapılan duyuruda, lodos sebebi ile vapur seferlerinde aksama ve iptaller yaşandığı ifade edildi.

Twitter hesabından yapılan duyuruda, Bostancı-Moda-Kadıköy-Kabataş seferinde Moda uğramasının, Üsküdar-Aşiyan, Aşiyan-Anadolu Hisarı-Küçüksu seferinde ring uğramasının yapılamadığı belirtildi.

13 Ara 2022 - 10:24 İstanbul- Yaşam