12 Aralık ve 15 Aralık Tarihleri Arasında Hesaplara Ödeme Yapılacak! 30 Bin TL Ödeme Almak İsteyenler Buraya

Kredi başvurusunda bulunan ve paraya ihtiyacı olan tüm vatandaşların 12 Aralık – 15 Aralık tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası'na 30.000 Türk Lirasına (TL) kadar kredi ödemesi yapması gerekmektedir.

Bireysel müşterilerinin acil durumlarda kullanabilecekleri ihtiyaç kredisi ile iş yapan tüm vatandaşların 30.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi ödemesi yapmaları gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası'nın sponsor olduğu bu kampanyalarda ihtiyaç sahiplerine belirlenen şartlar dahilinde kredi ödemeleri hızlı bir şekilde yapılırken, özellikle emekliler emeklilik hesaplarından Yapı Kredi Bankası kredisi kullanabilmektedir. Emekli maaşını Yapı Kredi Bankası şubelerinden alan tüm sakinler, emeklilik promosyonlarından yararlanabilecek ve ihtiyaç kredisine ihtiyaçları olması halinde banka şubelerine gitmeden internet bankacılığından online olarak emekli kredisi başvurusu yapabileceklerdir.

Başvurmak İsteyenlere Müjdeli Haber

Bugün başlayan kampanya ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanlar, banka şartlarına uymaları halinde kredi ödemelerini Yapı Kredi Bankası'ndan kolayca alabilecekler. Telefonunuzdan Yapı Kredi Bankası'na SMS göndererek kaç ihtiyaç kredisi başvurusunun onaylandığını anında öğrenebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası'na SMS ile başvuru yapabilmeniz için ücretli mesaj göndermeniz gerekmektedir. Cep telefonunun mesaj kısmına TC kimlik numarası, aylık geliri ve doğum tarihini girerek 44 11'e bu mesajı atan tüm konut sakinleri ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olacak.

Bu bankalar aracılığıyla kredi işlemleri yapmak isteyenler Yapı Kredi Bankası aracılığıyla aynı gün içerisinde hesaplarına ödeme alacaktır. Bu bankalar kredi başvurusunda bulunan vatandaşlara 5 dakikada cevap verecek. Yapı Kredi Bankası aracılığıyla nakit kredi kullanmak istiyorsanız cep telefonunuzdan SMS göndererek de başvuruda bulunabilirsiniz. Nakite ihtiyaç duyması durumunda SMS ile başvuran vatandaşlar kredi ödemelerini diledikleri zaman hesaplarına yükleyerek kullanabiliyor.

Mobil cihazınızdan SMS göndererek, bankanın müşteri hizmetlerini arayarak veya bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek Yapı Kredi Bankası'na nakdi kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. SMS ihtiyaç kredisi başvurunuza beş dakika içinde cevap alacaksınız. İhtiyaç kredisi kampanyasına katılanlar, bu mesajı 44 11'e SMS ile göndererek ve kimlik numaralarını, aylık gelirlerini ve doğum tarihlerini girerek cevap beklemesi gerekmektedir.

12 Ara 2022 - 15:30 - Ekonomi