İş Bankası Müşterileri Ödeme Yapmayacak! Tam Tamına 1 Yıl Boyunca Ücretsiz Oldu

İş Bankası tarafından çok sayıda tüketicisine özel bir duyuru yapıldı. Banka bir kampanya duyurusu yaptı ve bir yıl boyunca ücretsiz olacağının sözünü verdi. İş Bankası müşterileri o tarihte programdan ücretsiz olarak yararlanabilecek.

İş Bankası’ndan edinilen bilgiye göre, İş Bankası'nın İşCep üyeleri, "Müşteri olmak istiyorum" fonksiyonunu kullanarak bankanın müşterilerine sunduğu kampanyadan yararlanabilecek. Banka, kampanyanın tüm ayrıntıları uygun sırayla açıklanana kadar promosyonun bir yıl boyunca ücretsiz olacağını söyledi.

EFT ve Havale Bir Yıl Boyunca Ücretsiz Olacak

İş Bankası müşterisi olmanın size birtakım avantajlar sağladığına inanılmaktadır. Bu durum, İşCep'te 'Müşteri olmak istiyorum' özelliği bulunan İş Bankası müşterilerine bir yıl boyunca ücretsiz EFT/Havale fırsatı sunulmasını haklı çıkarıyor.

Tüm Kampanya Bilgileri

"Müşterisi olmak istiyorum" seçeneği ile İşCep'in bireysel müşterileri ve esnaf/gerçek kişi tacir müşterileri ücret muafiyetinden faydalanabilmektedir. Bir yıldır İşCep'in İş Bankası müşterisi olan müşteriler belirli kurallardan muaftır. Tek seferde 50.000 TL'ye kadar olan işlemlerde istisnalar mevcuttur. Mesai saatleri dışındaki FAST işlemleri istisna kapsamında değildir. İşCep'in "Müşterisi Olmak İstiyorum" özelliği kullanılarak istisna tanımları, İş Bankası müşterisi olunduktan sonra 7 iş günü içerisinde üretilir. Bu, İnternet Şubesi ve şCep üzerinden gerçekleştirilen işlemler için geçerlidir. İş Bankası kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

EFT ve havale işlemleri, aynı banka veya farklı bankalar arasında düzenli olarak gerçekleştirildiği için ücret talep eden uygulamalar olarak öne çıkıyor. İş Bankası'na göre sadece müşteri olmak isteyenlere özel ücretsiz EFT ve havale kampanyası bir yıl süreyle geçerli olacak. Türkiye İş Bankası, gerek bireysel gerekse işletme sahibi tüketicilerin yararlanabileceği bu kampanyaya ilişkin bilgileri kamuoyuna açıkladı. Bildiride ayrıca, İşcep üzerinden katılımın sağlanacağı kampanya hakkında hangi bilgilerin yayınlanacağına İş Bankası'nın karar verme hakkının saklı olduğu belirtildi. Sadece İş Bankası müşterilerine sunulan ücretsiz EFT ve Havale işlemlerinin süresi Müşteri Olmak İstiyorum özelliği ile 1 yıl olarak belirlenmiştir. Türkiye İş Bankası, sunduğu çok sayıda hizmet ve pazarlama girişimi ile müşterilerinin ilgisini çekmeyi başaran bankalardan biri olarak kendini kabul ettirmiştir.

12 Ara 2022 - 22:00 - Ekonomi