Öğrencilere Sonunda Güzel Haber Geldi! Denizbank 36 Ay Vadeyle Eğitim Kredisi Veriyor

Denizbank, öğrencilerin özel okul, özel üniversite ve kurs ücreti ödemeleri gibi eğitim ihtiyaçları için 36 aya varan vadelerle ve düşük faiz oranlarıyla farklı tutarlarda eğitim kredisi sunmaktadır.

Denizbank, 36 ay vadeli düşük faizli eğitim kredisi verecek. Denizbank, öğrencilerin eğitimleri için kullanabilecekleri eğitim kredilerinde avantajlı finansman seçenekleri sunmaktadır. Eğitim masraflarının finansmanında kullanılmak üzere gerekli evrakları tamamlayarak Denizbank'ın sunduğu ihtiyaç kredisi türlerinden biri olan eğitim kredisine başvurabilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Olan Evraklar

Denizbank'ın sunduğu eğitim kredilerinden birine öğrenci başvurduğunda bazı belgeler istenmektedir. Bu belgeler sağlanır;

  • Nüfus cüzdanı aslı ve nüshası
  • Kazanç beyannamesi (Bordro, maaş mektubu ile başvuranlara ek olarak şirketin imza sirküleri, diplomalı serbest meslek sahipleri için 3 yıllık vergi matrahı)
  • Yakın tarihli bir resmi fatura veya hesaplaşma evrakına bir örnek
  • Öğrenciler için kabul mektubu

Başvuru Nereye Yapılır?

Başvuru için size en yakın Denizbank şubesine gitmeli ve orada gerekli tüm evrakları eksiksiz ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Başvurular sadece bankanın şubeleri aracılığıyla yapılabilir. Denizbank öğrenim kredisi programı kapsamında 36 ay vadeli kredi bulunmaktadır. Bu kredi kefilsiz ve herhangi bir belge şartı aranmaksızın sunulmaktadır ve teminat şartı aranmamaktadır. Bu nedenle, yalnızca en az 18 yaşında olan üniversite öğrencileri krediye başvurabilir. Denizbank'ın bu kredi için bir diğer kriteri de eski bir banka hesabına sahip olmaktır. Denizbank hesabı olan, hesabını düzenli kullanan ve bankanın kredi kartı gibi kampanyalarından yararlanan 18 yaşını doldurmuş bir öğrenciye kredi verilebilmektedir.


Üniversite öğrencilerinin kullandığı bu kredinin şartı, aileler arasındaki tüm finansal işlemlerin Denizbank hesabı üzerinden gerçekleşmesidir. Öğrencinin gelir kısmı, ailenin parasının hesaba geçmesine izin verilerek toplanan verileri içerir. Düzenli bir geliri olan kişiler bu nedenle bu krediden daha kolay yararlanabilir. Findesk kredi notu, borç miktarı, müşteri grubu ve çalışma şekli aylık faiz oranlarını etkileyebilir. Kredi tutarının binde 5'i olan kredi tahsis ücreti başlangıçta bir kez tahsil edilecektir.

12 Ara 2022 - 18:00 - Ekonomi