T.C Kimlik Numarasına 16 Bin TL Ödeme Yapılacak! 7 Gün İçinde Alabileceksiniz

Garanti Bankası ve Yapı Kredi Bankası tarafından yürütülen bu programa katılarak 7 gün içinde TC kimlik numarasıyla 16 Bin Türk Lirasına kadar başvuru yapacak vatandaşlar, TC kimlik numaraları ile ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Kimlik numarası sorgulaması sonrasında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak ilk destek kredisi alacak tüm yetişkinlerin kredi notunun 1300 ve üzeri olması gerekmektedir.

Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası resmi internet sitelerinde yaptıkları açıklamaların ardından Aralık ayı sonuna kadar gelir belgesiz 16 Bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi alacak vatandaşlara bu ödemeleri yapacaklarını da bildirdi.

7 Gün İçinde Başvuranlara Düşük Faizli Kredi İmkanı Sağlanacak

Önümüzdeki bir hafta içinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, isterseniz Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Garanti Bankası'nın yanı sıra Yapı Kredi Bankası da resmi internet sitelerinde yaptığı açıklamanın ardından tüm tüketici kredilerini uygun faiz oranlarıyla geri ödeyeceğini açıkladı.

Garanti Bankası'nın müşterileri için başlattığı kampanya, artık internet bankacılığı uygulaması üzerinden doğrudan müşterilerin hesaplarına yatırılabiliyor ve şubeye gitmelerine gerek kalmıyor. 44 11'e T.C kimlik numaranızı, aylık gelirinizi ve doğum tarihinizi içeren bir mesaj gönderdiğinizde, Yapı Kredi Bankası size verdiği kredi onay tutarını SMS ile bildirecektir. Vatandaş SMS ile kredi onayı aldığı takdirde, Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasını kullanarak veya en yakın şubeden kredi başvurusunu tamamlayarak onaylanan tutarı kullanarak kredi işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.

Ek Olarak Taşıt Kredisi Veriliyor

Yapı Kredi ve Garanti Bankası, taşıt kredisi için TL ve döviz kredisi sunan, hem sıfır hem de ikinci el taşıt kredisi sunan ender bankalardan biridir. Banka, taşıt kredisi pazarlamasında, gerekli asgari peşinatın aracın marka ve modeline göre değişebileceğini iddia etti. Sıfır ve 2. el araçlarda vade sınırlaması bulunan yeni kredi kampanyasına ilişkin bankanın yaptığı duyuruya göre, "2. El araç finansmanında 10 yaşa kadar finansman desteği sunuluyor. Ancak en fazla 36 ay vade imkanı sunuluyor.

12 Ara 2022 - 17:00 - Ekonomi