İş Bankası’nın Yıl Sonu Kampanyasını Duymayan Kalmasın! Tam Tamına 500 TL Maxipuan Fırsatı

Aralık ayında 2022 kampanyalarını tamamlamaya hazırlanan İş Bankası'ndan yılın son olumlu haberi geldi. Banka, katılım tarihlerini kapsamlı kampanya detaylarıyla birlikte yayınladı. Sonuç olarak kampanyaya katılan herkes 500 lira alacak.

İş Bankası'nın yıl sonu kampanyasına katılanlar 500 TL Maxipuan kazanacak. Aralık ayında kampanyalarını hızlandıran İş Bankası, yılsonu kampanyasına katılan müşterilerine 500 TL değerinde Maxipuan hediye edecek.

İş Bankası, kampanyasını internet sitesinde duyururken, "Kampanyaya Maximum Mobil veya İşCep'ten katılın, Banka Kartı ve Maximum Kart'ınız ile 2018-2019 yılları arasında market, giyim, giyim aksesuar, ayakkabı, kozmetik, kırtasiye, optik, züccaciye alışverişlerinizde kullanın. 9 Aralık 2022 ve 1 Ocak 2023 tarihlerinde ev tekstili sektörlerinde ve seçili elektronik perakende firmalarında kampanyaya dahil olan Maximum üye işyerlerinde kullanabilirsiniz” açıklaması yapıldı.

İş Bankası Kampanya Katılım Koşulları

Maximum Mobil veya İşCep uygulamasının "Kampanyalar" bölümünde ilgili kampanyada yer alan "Katıl" butonuna tıklayarak kampanyaya ücret ödemeden katılabileceksiniz. İş Bankası'nın kampanya katılım koşulları aşağıdaki şekilde oluşturulmuştur. Kampanya döneminde yapacağınız alışverişlerden önce veya sonra katılabileceksiniz.

  • 1 Ocak 2023 tarihine kadar yapacağınız ikinci ve sonraki 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde toplam 50 TL ve 500 TL kazanabilirsiniz.
  • Bir müşteri kampanyadan sadece bir ödül ve en fazla 500 TL MaxiPuan kazanabilir.
  • Kampanya döneminde yapılan alışverişlerin iptali veya ürünlerin iadesi durumunda MaxiPuan geri ödenir.
  • Kazanılan MaxiPuanlar, 18 Ocak 2023 tarihinde alışveriş kartına yüklenecek ve 28 Şubat 2023 tarihine kadar kullanılabilecektir.
  • 1 Mart 2023 tarihinde kullanılmayan MaxiPuanlar iade edilecektir.
  • Kampanyada yer alan Maximum Mobil bar gösterimleri bilgilendirme amaçlı olup, iade ve iptal işlemlerini yansıtmaz.
  • Kampanya kriterlerinin karşılanması ve kampanya parametrelerinde kullanılan son kartın Maximum Card olması durumunda ödül MaxiPuan olarak yüklenecektir.
  • Kampanya sırasında kullanılan son kart Maximiles özellikli bir kredi kartıysa, MaxiPuan'dan MaxiMil'e dönüştürülebilir olarak yüklenecek ve seçime bağlı olarak herhangi bir para birimi
  • Kampanya hakkında detaylı bilgi için İş Bankası internet sitesini ziyaret edebilir veya telefon bankacılığını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

12 Ara 2022 - 16:00 - Ekonomi