Hangisi "Dede Korkut Hikayeleri"ndeki Karakterlerden Biri Değildir? "1 MİLYONLUK SORU"

ATV kanalının en sevilen yarışmaları arasında yer alan Kim Milyoner Olmak İster 11 Aralık Pazar soru ve cevapları sizlerle...

Büyütmek için resme tıklayın

Kim Milyoner Olmak İster bilgi yarışmasının 11 Aralık 2022 Pazar günü ekranlara gelen bölümünde sorulan sorunun cevabı izleyiciler tarafından son derece merak edildi. Bir çok izleyici Kim Milyoner olmak ister sorusunun cevabını internette araştırdı.

ATV kanalının milyonlar tarafından sevilerek takip edilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster? 11 Kasım Pazar yeni bölümü ile ekranlarda izleyicileri ile buluştu.

Sevilen oyuncu ve manken Kenan İmirzalıoğlu’nun muhteşem sunumu ile ekranlara gelen yarışmada yarışmacıya sorulan sorunun cevabı merak konusu oluyor.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER BATU ALICI KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, VE NERELİ?

Kim Milyoner Olmak İster'de finale kalmayı başaran yarışmacı Batu Alıcı 20 yaşında. Aslen Bursalı olan Batu Alıcı Boğaziçi Üniversitesi elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde okuyor. Babası makine mühendisi, annesi ise tekstil mühendisi olan Alıcı 2020'de girdiği üniversite sınavında 404. oldu. Kayak sporuyla uğraşan Alıcı, okulunun kayak takımında da yer alıyor, ayrıca basketbol ve tenis oynamayı da seviyor.

SORU: Hangisi "Dede Korkut Hikayelerinden Biri Değildir? "1 MİLYONLUK SORU"

A: BALA HATUN

B: BANU ÇİÇEK

C: BAMSI BEYREK

D: BAYINDIR HAN

CEVAP: A

Sizde sorunun cevabını yorum olarak yazın gönderin anında yayınlayalım.

11 Ara 2022 - 20:42 - Eğitim