Promosyon Yarışı Resmen Tam Gaz Devam Ediyor! Finansbank Emekli Promosyon Rakamlarını Güncelledi

QNB Finansbank, Aralık ayında emeklilik promosyonlarını güncelledi. Emekli maaşını bankaya taşıyan emeklilere promosyon ücreti verilmektedir. Peki QNB Finansbank emekli promosyon tutarı ne kadar? Birçok kişi yoğun meraktan konuyu incelemeye başladı. Haberimizde bu sorunun cevabını ve diğer bilgileri bulabilirsiniz.

QNB Finansbank'tan Aralık ayı emeklilik promosyon tutarı revize edildi. 2022 promosyon yarışmasına her banka katıldı katıldı. Emekliler bu bilgileri öğrendikten sonra paralarını en yüksek promosyon veren bankaya taşımayı tercih ediyor. Sonuç olarak, özel ve kamu bankaları birbirleriyle rekabet etmeye başladı. Müşteri çekmeye çalışan bankalar, birkaç cazip indirim promosyonu yayınladı.

QNB Finansbank Aralık Emekli Promosyon Güncellemesi

QNB Finansbank, Aralık ayında kampanyasını bu kapsamda güncelledi. Bu bankaya yatırılan emeklilik gelirleri, emeklilere ayrıcalıklı ödeme ve sosyal haklar sağlamaktadır. Bu seçenekler arasında, her ay ülkedeki diğer tüm ATM'lerden iki kez ücretsiz para çekme, EFT saatlerinde işlem maliyetlerinin hariç tutulması, tek bir çevrimiçi ofisten ve QNB Mobil'den TL para gönderebilme ve işlemlerinize sipariş önceliği sağlamak mevcuttur.

CardFinans Emekli, 0850 222 11 00 numarası ve bizden yıllık 1200 TL'ye varan indirimle kredi kartlarını QNB Finansbank şubelerinde sunarak müşterilerine QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı hizmetinden yararlanma fırsatı sunuyor.

Emeklilere Ödenmesi Planlanan Promosyon Tutarları Ne Kadar?

Promosyon tutarı, bankanın tazminatına bağlı olarak promosyon ödülleri değişse de, 3 aylık ücretin aylık ortalamasına dayanmaktadır. Maaşlar ve promosyonlar aşağıda listelenmiştir;

  • 0 ve 3 499 Türk Lirası arasında maaşı olanlara 3.000 Türk Lirası
  • 3500 TL ile 7499 TL arasında maaş alan kişiler 3.500 Türk Lirası
  • 7.500 TL ile 9.999 TL arasında maaş alan kişiler 4.500 TL
  • 10.000 Türk Lirası ve üzeri olanlara 5000 Türk Lirası tutarında promosyon ödemesi yapılır.

Maaş Nasıl Taşınır?

Sadece Kimlik numaranız ile size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek emekli maaşınızı kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde transfer edebilirsiniz. Ayrıca www.turkiye.gov.tr adresine elektronik yönetim şifrenizi girerek QNB Finansbank'a maaş transferi yapabilirsiniz.

# emekli

11 Ara 2022 - 21:30 - Ekonomi