Vakıfbank Tam Tamına 20 Bin TL Promosyon Anlaşması İmzaladı! Hesaplara Yatıyor

Yerel yönetimler, bakanlıklar, müdürlükler, birlikler, üniversiteler ve diğer kuruluşlarla yapılan emeklilik promosyon sözleşmelerine uymaya devam etmektedir. Promosyon ödemeleri Türkiye'de yakından izlenen bir diğer konu olup, kamuoyu söz konusu promosyon ödemelerine ilişkin yeni bilgileri takip etmeye devam etmektedir. Kurum ve kuruluşların çalışanlar için bankalarla yaptığı promosyon sözleşmesine yeni bir kurumdan haber geldi.

Vatandaşlar belediyeler, bakanlıklar, müdürlükler, birlikler, üniversiteler ve diğer kurumların promosyon anlaşmalarını takip etmeye devam ederken, banka kampanyaları emekli promosyon anlaşmalarından sonra da devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü, mevcut promosyon anlaşmalarına sıkı sıkıya bağlı kalınması sözüyle promosyon duyurusu yaptı.

20 Bin TL Promosyon Sözleşmesi

Halk bu sıralar en son promosyon tekliflerini takip etmekle ilgileniyor. Mevcut promosyon sözleşmesinin Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından sağlanmış olması, kurum ve kuruluşların çalışanları için bankalarla müzakere edilen promosyon sözleşmelerinin sorgulanmasına neden olmuştur. Ders Gereçleri Üretim Merkezi çalışanları için promosyon ödemeleri için imzalar alındı. Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ders Gereçleri Üretim Merkezi çalışanlarına yapılan promosyon ödemelerine ilişkin yeni bilgiler ortaya çıktı. Çalışanların Vakıfbank ile anlaşma yaptıklarında 20.000 TL promosyon teşviki alacakları açıklandı.

İmzalar Sonunda Atıldı

Bir süredir Türkiye'nin gündemini meşgul eden promosyon ödemeleriyle ilgili haberler gelmeye devam ederken, sosyal medyadan yapılan açıklama dikkatleri üzerine çekti. 3 yıllık imzaların ardından sosyal medyadan yapılan paylaşımlarda şu ifadeler yer aldı:

"Genel Müdürlüğümüze bağlı Ders Gereçleri Üretim Merkezi çalışanları için Vakıfbank ile 3 yıl süreli 20.000 TL'lik promosyon anlaşması yapılmıştır. Ekibimize başarılar dileriz.”
Vakıfbank 20 Bin TL Kredi Fırsatı da Sunuyor

Destek duyurusu kapsamında Vakıfbank da halka toplam 20 bin TL ihtiyaç kredisi verileceği bilgisini verdi. Verilen bilgilere göre, ihtiyaç kredisi kampanyalarından birinde vatandaşların kolayca yararlanabileceği bu destek ödemesinin yer aldığı ortaya çıktı. Faiz oranı oldukça düşük olan bu ihtiyaç kredisi ile vatandaşların kış aylarında artan nakit ihtiyaçlarının kolaylıkla karşılanması amaçlanmaktadır.

11 Ara 2022 - 20:00 - Ekonomi