Ebru Şallı’nın oğlu Beren Tan kimdir, kaç yaşında ? Beren Tan Sevgilisi Var mı ?

Gündemin merak edilen isimleri arasında ilk sırada yer alan Beren Tan hakkında merak edilen bütün detayları sizler için hazırladık.

Haber albümü için resme tıklayın

Eski manken Ebru Şallı sosyal medya hesabından 18 yaşındaki oğlu Beren Tan ile paylaşım yaptı. Şallı'nın paylaşımına beğeni yağdı. Peki Beren Tan kimdir ve sevgilisi var mı ?

Eski manken Ebru Şallı, iş insanı Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Beren ile verdiği pozu Instagram hesabından “Zamansız aşkım, Berom” notuyla paylaştı.

Binlerce beğeni alan fotoğrafa “Ne çabuk büyümüş”, “Size çok benziyor” ve “Ana oğul değil, abla kardeş gibisiniz” yorumları yapıldı.

Beren Tan hayatı ve biyografisi

Beren Tan Ebru Şallı ve Harun Tan’ın oğludur. 2015 senesinde Barcelona’da tenis eğitimi almak için İspanya’ya gitmesi ile gündeme geldi. 

Beren Tan 6 Mart 2004 İstanbul’da dünyaya geldi. Annesi manken Ebru Şallı ve babası iş adamı Harun Tan’dır. Harun Tan’dan olma Can isminde bir kardeşi daha vardır. 2010 yılında Pars adında bir kardeşi daha dünyaya geldi. Ancak babası Harun Tan ve annesi Ebru Şallı 2013 yılında boşanma kararı aldı. Beren Tan’ın annesi Ebru Şallı boşandıktan sonra yeni bir evliliğe yelken açtı ve işadamı Uğur Akkuş ile evlendi. Beren Tan’ın  kardeşi Pars uzun süre lenfoma hastalığı tedavisi gördü ancak yaşam mücadelesini 2020 yılında kaybetti ve vefat etti.

Beren Tan 2015 yılında Barcelona’da tenis eğitimi almak için İspanya’ya gitti. 2018 yılında 14 yaş sporcuların katıldığı turnuvada 135 tenisçi arasında birinci oldu. Balık burcu olan Beren Tan günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

11 Ara 2022 - 10:23 - Magazin