İş Bankası Kartı Olanlara Müjdeli Haber! Yeni Yıl Öncesi 350 TL Hediye Fırsatı

Yılbaşından önce tatilini rezerve edenlere İş Bankası'ndan kaçırılmaması gereken kampanya geldi. 31 Aralık'a kadar İş Bankası turizm sektöründe yapılacak alışverişlerde 350 TL MaxiPuan sağlayacak. 31 Aralık 2022 tarihine kadar turizm ile ilgili bazı Maximum üye firmalar 7.500 TL ve üzeri tek seferde 350 TL MaxiPuan verecek.

İş Bankası'nın 2022'deki son kampanyasında yer almak istiyorsanız, Maximum Mobil veya İşCep uygulamasının "Kampanyalar" alanına gidip kampanyadaki "Katıl" seçeneğini seçmeniz yeterli.

Hangi Kartlar Kampanyaya Dahil Ediliyor?

Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartları, Aidatsız Kartlar, Maximum Fırsat, MaxiPuan ile yapılan alışverişlerde, ürün iptal ve iade işlemlerinde, Maximum POS cihazı kullanılmadan yapılan alışverişlerde kampanya geçerli değildir.

Ödül Nasıl Kullanılacak?

Kazanılan MaxiPuanlar, 11 Ocak 2023 tarihinde en son kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanlar 28 Şubat 2023 tarihinde kullanımdan kaldırılacaktır. 1 Mart 2023 tarihinde kullanılmayan MaxiPuanlar iade edilecektir. Avans, MaxiMil'i kapatmak için kullanılamaz ve Maximiles'e gönderilen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemez. Promosyon, kredi kartından ziyade müşteri bazlıdır. Bir tüketici kampanyadan sadece bir ödül alabilir ve toplam 350 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya koşullarına göre yapılması gereken ilk işlem tamamlandıktan sonra yüklenecek ödül türünün değiştirilmesi mümkün olmayacaktır.

İş Bankası'nın kampanyaya ilişkin yaptığı bilgilendirme açıklamasında şu iddialar yer aldı:

“Kampanya kapsamında sadece katılımcı işyerlerinde peşin veya taksitli ödemeler dikkate alınacaktır. Maximum Mobil barem gösterimleri bilgilendirme amaçlı olup iptal ve iade işlemlerini yansıtmaz. Kampanya süresince yapılan alışverişlerin iptal edilmesi veya iade edilmesi durumunda MaxiPuan'ın geri ödemesi yapılacaktır. Kampanyadan yararlanmak için ikinci bir kart kullanılması durumunda, Maxipuan birincil karta yüklenecektir.”

Maximiles Nedir?

Maximiles kredi kartını yurt içi ve yurt dışı tüm işlemlerde kullanabilir, alışverişlerinizden belirli sayıda MaxiMil kazanabilir ve bu MaxiMil'leri uçuş rezervasyonu yapmak için kullanabilirsiniz.

Maximiles'im MaxiPuanlarıma da Sayılır Mı?

Maksimum özelliklere sahip bir kredi kartına Maximiles denir. Maximiles ile Maximum lokasyonlarından alışveriş yaparak MaxiPuan kazanabilirsiniz. Maximiles ile kazandığınız MaxiPuan'ları alışverişlerde MaxiPuan olarak kullanabileceğiniz gibi, MaxiMil'lerinizle uçak bileti alırken MaxiMils'e dönüştürebilirsiniz.

11 Ara 2022 - 16:00 - Ekonomi